سود هر سهم «قلرست» ۴۵ درصد افزایش یافت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. بازار سرمایه ایران
  4. اقتصادی
سود هر سهم «قلرست» ۴۵ درصد افزایش یافت

سود هر سهم «قلرست» ۴۵ درصد افزایش یافت

بازار سرمایه ایرانخبرگزاری بازار سرمایه ایران |
شرکت قند لرستان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۸۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۲۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت قند لرستان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۳ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ تیر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت قند لرستان در دوره یاد شده، مبلغ ۷۴ میلیارد و ۶۸۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۸۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۴۵ درصدی برخوردار است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

«قلرست» در دوره ۳ ماهه سال مالی منتهی به تیر ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۱ میلیارد و ۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۲۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بومی سازی با دستگاه میکرواسپکتروفتومتر

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
در مرکز نوآوری دانشگاه الزهرا برای اولین بار یک تیم نخبه موفق به طراحی و ساخت دستگاه میکرواسپکتروفتومتر شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دستگاهی با کاربری گسترده در صنایع مختلف که پیش از این جزو اقلام تحریمی محسوب میشده و حالا در ایران بومی شده است.
دنیای خودرودنیای خودرو1 روز قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، بازار امروز خرید و فروش خودرو در مقایسه با هفته‌های گذشته شاهد افزایش قیمت‌ها در انواع محصولات داخلی و خارجی نیست. به‌اعتقاد فعالان بازار در یک ماه اخیر قبل از گرانی بنزین بازار خودرو با شوک افزایش قیمت‌ها در خودروهای داخلی و خارجی مواجه شد اما این موضوع مقطعی بود به‌نحوی که بعد از گرانی بنزین فقط خودروهای دوگانه‌سوز شاهد افزایش قیمتها شدند و سایر خودروها با کاهش تقاضا در بازار روبه‌رو بودند. * تمامی خودروها فقط دارای حق گارانتی هستند و شامل خدمات دیگری (کارت طلایی، کارت نارنجی، بیمه بدنه و …) نمی‌باشد. * تحویل تمامی خودروهای ذکر شده، از مهرماه به بعد است. * رنگ‌های تیره (متالیک) ممکن است با قیمت‌ها بسیار بالاتری در بازار به فروش برسد.

خبر‌های خوش برای بازنشستگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کانون بازنشستگی تامین اجتماعی با بیمه آتیه سازان حافظ برای افزایش چتر حمایت بیمه‌ای قرارداد بستند. بر اساس این قرارداد شرکت بیمه‌گر موظف شده با کلیه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی قرارداد داشته باشد.
عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تعیین تکلیف تعهدات معوق مشتریان سوزوکی گرندویتارا طرح تبدیل ویژه این مشتریان را اعلام کرد. به گزارش عصر ایران، بر اساس اعلام ایران خودرو در طرح تبدیل خودروی غیرقابل تحویل سوزوکی گرندویتارا پیشنهادی در دو ماده به خریداران گرند ویتارا ارائه شده است. خریداران خودروی سوزوکی گرندویتارا می‌توانند یک دستگاه هایما اس۷ با تحویل ۹۰ روزه و یک دستگاه دنا پلاس تیپ۱ با موعد تحویل ۳۰ روزه از ایران خودرو دریافت کنند. پیشنهاد دوم ایران خودرو به خریداران سوزوکی گرند ویتارا شامل یک دستگاه هایما اس۵ با تحویل ۱۰ روزه و یک دستگاه دنا پلاس با موعد تحویل ۳۰ روزه می‌شود. ______________بیشتر بخوانید: _______________قیمت خودروهای ارائه شده در طرح تبدیل سوزوکی گرندویتارا با نرخ مصوب مهر و آبان سال ۹۷ محاسبه خواهد شد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گفته وزیر اقتصاد ارزش این اموال مازاد که درسامانه ثبت شده ۱۷ هزار میلیارد تومان اموال است که آماده فروش و واگذاری است. وزیر اقتصاد همچنین در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره عرضه سهام ۶ پالایشگاه در بورس اوراق بهادار گفت: مقدمات این کار انجام شده و منتظر دریافت استعلام از دستگاه‌های مربوطه هستیم و این کار بزودی انجام می‌شود. وی درباره مطالبات معوقه بانک‌ها نیز اضافه کرد: طبق اعلام بانک مرکزی، این عدد حدود ۱۷۰ هزار میلیارد تومان است. به این ترتیب است که دولت بدون هیچ نظر خواهی از شهروندان اموال آنها را به حراج می‌گذارد. چهارم- دردناک و رنج آور بودن این حراج جایی است که وزیر اقتصاد با خونسردی می‌گوید بانکه ۱۷۰ هزار میلیارد تومان مطالبه معوقه دارند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، طی سه هفته گذشته همزمان با افزایش سه برابری قیمت بنزین، سکه ١١ و طلا ٩٫٥درصد رشد مثبت داشته است؛ همچنین دو بازار مذکور در هفته دوم آذر به ترتیب ٦٫١ و ٥٫٦درصد سود نصیب خریداران خود کرده ‌اند. البته لازم به ذکر است که بازار طلا مستقیما تحت تاثیر روند ارز قرار دارد و از آنجا که در این مدت دلار ١٠٫٥ و یورو ٩٫٨درصد رشد داشته، قیمت طلا و سکه نیز افزایشی بوده است. دو بازار دلار و یورو نیز در هفته گذشته به ترتیب ٣٫٦ و ٣٫٧درصد رشد کرده‌اند. بورس طى هر دو بازه زمانى یعنى از اعمال افزایش قیمت بنزین تاکنون و نیز هفته‌اى که گذشت کمترین سوددهى را بین سایر بازارها داشته، بازدهی بازار سرمایه طی سه هفته ٥درصد و در هفته دوم آذر ٣٫٦درصد بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر