اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم «کرماشا»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. بازار سرمایه ایران
  4. اقتصادی
اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم «کرماشا»

اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم «کرماشا»

بازار سرمایه ایرانخبرگزاری بازار سرمایه ایران |
شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲۷ ریال اعلام شده بود، افزایش ۳۹ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با سرمایه ۳ هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۹ درصدی برخوردار است.

خبری: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان

«کرماشا» در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۶۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۲۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم| زره‌‌پوش‌شدن بانک‌ها بعد از اعتراضات بنزینی

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل

افزایش ۱۰ درصدی مشترکان خوش مصرف

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مدیرعامل شرکت توانیر از پرداخت ۱۰۶ میلیارد تومان پاداش خوش مصرفی به مشترکان خانگی و افزایش ۱۰ درصدی مشترکان خوش مصرف در مقایسه با سال گذشته خبر داد. محمدحسن متولی زاده در حاشیه سی و چهارمین کنفرانس بین المللی برق در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امسال ۲۹ میلیون مشترک خانگی از شبکه برق سراسری در کشور برق دریافت کرده‌اند گفت: امسال از این تعداد ۲۴ میلیون مشترک درحد الگوی مصرف، مصرف کردن و ۸ میلیون مشترک ضمن رعایت الگوی مصرف برق مصرفشان را در تابستان امسال که بسیار گرم بود در مقایسه با سال قبل کاهش دادند که به همین دلیل مشمول پاداش خوش مصرفی شدند.
شاناشانا13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار شانا، محمدباقر نوبخت، امروز (دوشنبه، ۱۸ آذرماه) در نشست خبری به تشریح جزئیات لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور پرداخت و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم سال آینده منابع حاصل از صادرات نفت و گاز، ۴۸ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان باشد و روزانه یک میلیون بشکه نفت خام بتوانیم صادر کنیم. وی افزود: در بودجه سال آینده قیمت نفت برای هر بشکه ۵۰ دلار در نظر گرفته شده است که این قیمت برای بودجه سال ۹۸، ۵۵ دلار بود. رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: طبق گزارش‌هایی که از وزارت نفت دریافت کرده‌ایم فروش نفت ۶۲ تا ۶۳ دلار بوده است که به روش‌های مختلف فروخته‌ایم. نوبخت گفت: دشمنان همه اطلاعات ما را رصد می‌کنند که نفت می‌فروشیم یا نه، اما با همکاری همه دستگاه‌ها با روش‌های مختلف تحریم‌ها را دور زده‌ایم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است قیمت گازوئیل در سال آینده افزایش یابد، تصریح کرد: در لایحه بودجه سال ۹۹ هیچ افزایشی در ارتباط با قیمت سوخت پیش بینی نشده و همچنین حذف ۲ نرخی برای بنزین نیز لحاظ نشده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مصطفی سالاری اجرای نظرات ریاست جمهوری درباره خروج این سازمان از بنگاه‌داری را مورد تأکید قرار داد و گفت: این امر قطعا به نفع جامعه کارگری و اقشار تحت پوشش تأمین اجتماعی است و پیگیری می‌شود. وی تأکید کرد: خروج از بنگاه داری قطعا به نفع سازمان تأمین اجتماعی است و البته این کار با حفظ اموال کارگران انجام می‌شود و سازمان تأمین اجتماعی در چند حوزه درآمدزای مشخص و به صورت غیر مدیریتی سرمایه گذاری خواهد کرد. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه با اظهار خوش‌بینی نسبت به تعادل منابع و مصارف سازمان تأمین اجتماعی گفت: مجموع هزینه‌های سازمان تأمین اجتماعی ماهیانه ۹۶۰۰ میلیارد تومان است و منابع نقدی حق بیمه دریافتی این سازمان نیز ماهیانه به حدود ۸۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد. سالاری درباره هلدینگ درمان تأمین اجتماعی نیز گفت: تمامی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی سراسر کشور تحت نظر معاونت درمان سازمان و مدیران درمان استانی مدیریت می‌شوند و هیأت مدیره‌ای بودن بیمارستان به معنای عدم پاسخگویی به مدیران درمان نیست. وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی آماده هر نوع همکاری و حتی مشارکت در تأمین منابع برای اجرای برنامه پرونده الکترونیک در وزارت بهداشت است.
جام نیوزجام نیوز15 ساعت قبل
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، در این طرح که از ساعت ۱۰ صبح امروز در سایت اینترنتی فروش محصولات سایپا آغاز خواهد شد، خودرو پراید ۱۳۱ به قیمت ۳۷۵ میلیون ریال عرضه می‌شود که ۴۰ میلیون ریال از آن در قالب تسهیلات با بازپرداخت یک‌ساله دریافت خواهد شد. در این طرح نیز مانند طرح‌های اجرا شده قبلی، محدودیت ثبت‌نام برای افراد کمتر از ۱۸ سال، عدم امکان ثبت نام بیش از یک خودرو برای هر کد ملی، عدم فروش خودرو به کدهای ملی که در ۱۸ماه گذشته از سایپا خودرو خریده‌اند و در یک استان بودن کدپستی ثبت نام‌کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری درنظر گرفته شده تا خودرو به مشتری واقعی فروخته شود. خودروتک۲۰۲۵
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر