افتتاح چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
افتتاح چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان

افتتاح چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان

مهرخبرگزاری مهر |
دامغان - در نخستین روز از هفته بسیج طی آئینی با حضور جانشین فرمانده سپاه استان سمنان، مدیرکل کمیته امداد و سایر مسئولان چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان در دامغان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هم‌زمان با ظهر چهارشنبه و طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه استان سمنان، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، امام‌جمعه دامغان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان افتتاح شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان اینکه مرکز نیکوکاری کمیل بسیج اصناف و بازاریان دامغان امروز در حالی افتتاح شد که این مجموعه، چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج در استان محسوب می‌شود، گفت: این مرکز به مناسبت هفته بسیج و باهدف کمک به نیازمندان افتتاح شد.

محسن مسعودیان راد بابیان اینکه در دامغان شش مرکز نیکوکاری وجود دارد که با افتتاح مرکز نیکوکاری کمیل تعداد این مراکز به هفت مرکز رسید، بیان کرد: بر طبق آمار، ۱۰ درصد درآمد مراکز نیکوکاری استان سمنان از دامغان تأمین می‌شود و سه هزار نفر در این شهرستان، از کمک‌های مردمی و خیران مراکز نیکوکاری برخوردار هستند.

وی افزود: کمیته امداد هرگز داعیه تصدی‌گری در امر محرومان جامعه را ندارد از سوی دیگر بازاریان و اصناف باید با تلاش خود به موضوع کمک به جامعه به‌خصوص درزمینهٔ اشتغال فراگیر محرومان کمک‌حال کمیته امداد باشند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان، بابیان اینکه این نهاد افتخار دارد در خدمت بسیج و بسیجیان باشد و برای رفع مشکلات و کمک به محرومان جامعه گام بردارد، ابراز کرد: کمیته امداد تا از بین بردن کامل فقر در بین خانواده‌های محروم دست از تلاش برنمی‌دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حاشیه این مراسم از خیران بسیجی و کارکنان مرکز نیکوکاری کمیل تقدیر شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر