شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید

نودخبرگزاری نود |
برخی از بازیکنان در موفقیت یک مربی نقش کلیدی ایفا کرده‌اند.

به گزارش وب سایت نود، نقش بازیکنان در موفقیت و ناکامی یک سرمربی غیرقابل کتمان است. برخی مربیان بعضی از شاگردان خود را در تیم‌های مختلف به کار گرفتند. در ادامه بررسی بهترین بازیکنان، مربیان مطرح تاریخ لیگ برتر، شاگرد اول‌های ۵ مربی دیگر مرور شده است.

تونی اولیویرا

تونی اولیویرا در تراکتور فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی ارائه داد و تا آستانه قهرمانی لیگ برتر هم رفت. مهدی کیانی با ۴۵، مرتضی اسدی با ۳۶ و مهدی کریمیان با ۳۴ بازی بیشترین بازی را برای اولیویرا انجام داد. سید مهدی سید صالحی با ۱۴، فلاویو لوپز با ۱۰ و لوسیانو ادینهو با ۷ گل بیشترین گل را به ثمر رساندند. قاسم دهنوی با ۷ پاس گل بهترین پاسور بود و محمد ابراهیمی و فلاویو لوپز با گرفتن ۳ پنالتی بیشترین را کسب کردند.

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید - 4

زلاتکو کرانچار

کرانچار اولین مربی است که در لیگ برتر در میانه فصل روی کار آمد و به قهرمانی رسید. کرانچار در لیگ نهم هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت ولی فصل را به اتمام نرساند اما از اواسط لیگ یازدهم به فوتبال ایران بازگشت و در ۲ مقطع سرمربی سپاهان بود. حسین پاپی با ۸۶ بازی، امید ابراهیمی با ۸۱ بازی و حسن جعفری با ۵۹ بازی بیشترین بازی را برای کرانچار انجام دادند. امید ابراهیمی با ۱۵ گل بهترین گلزن تیم کرانچار بود و جواهیر سوکای با ۱۴ و محمدرضا خلعتبری با ۱۳ گل در رده‌های بعدی قرار داشتند. حسین پاپی با ۱۸ پاس گل، بهترین پاسور تیم کرانچار است.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید - 8

افشین قطبی

افشین قطبی در لیگ هفتم با پرسپولیس به دراماتیک‌ترین نحو ممکن به قهرمانی رسید. سپهر حیدری که زننده گل قهرمانی بود در کنار پژمان نوری با ۴۷ بازی در بیشترین تعداد مسابقه را برای امپراطور به میدان رفتند و پس از آنها علی نیکبخت ۴۳ بازی به میدان رفت. این بازیکن در کنار محسن خلیلی با ۱۸ گل بهترین گلزن تیم قطبی است. قطبی فصل گذشته، ۱۶ بازی مربی فولاد خوزستان بود و لوسیانو پریرا در این بازیها ۱۱ گل به ثمر رساند و سومین گلزن برتر تیم قطبی بود.

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید - 11

اکبر میثاقیان

اکبر میثاقیان را در فوتبال ایران به ابومسلم مشهد می‌شناسند ولی این تیم در لیگ برتر ۹ تیم را سرمربیگری کرده و اکثر ترین‌های این سرمربی در بیش از یک تیم با میثاقیان کار کرده‌اند. مهدی ثابتی با ۷۳ بازی، حسین بادامکی با ۷۰ بازی و محمدرضا خلعتبری با ۶۷ بازی رکوردداران بازی برای میثاقیان هستند. حسین بادامکی و فریدون فضلی با ۱۵ گل و هادی اصغری با ۱۳ گل بیشترین گل را برای میثاقیان به ثمر رساندند.

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید - 14

صمد مرفاوی

صمد مرفاوی در لیگ برتر در تیم‌های استقلال، پیکان، صبا، مس کرمان مربیگری کرده است. پیروز قربانی با ۷۱ بازی بیشترین مسابقه را برای این سرمربی بازی کرده‌اند و احمد حسن زاده ۶۵ و کیوان امرایی ۶۲ بازی برای صمد به میدان رفتند. لوسیانو ادینهو با ۲۲ گل بهترین گلزن تیم مرفاوی است و احمد حسن زاده ۱۳ گل و رضا عنایتی ۱۲ گل زدند.

شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم) / نوبت به ادینهو رسید - 17

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر