در تحرکات چندروز گذشته ضدانقلاب و منافقین حضور فعالی داشتند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. حوادث
در تحرکات چندروز گذشته ضدانقلاب و منافقین حضور فعالی داشتند

در تحرکات چندروز گذشته ضدانقلاب و منافقین حضور فعالی داشتند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی از نقاط کشور گفت: این بار هم نقشه شوم دشمنان نقش بر آب شد و مردم ما نشان دادند که هرگز انقلاب، رهبر و کشور خود را با وعده‌های تو خالی دشمنان قسم خورده معاوضه نمی‌کنند.

به گزارش ایسنا، سردار حمید هداوند در بیست و یکمین جلسه قرارگاه امام علی (ع) در سخنانی با اشاره به اینکه با بصیرت افزایی و رهنمودهای مقام معظم رهبری، حضور مردم همیشه در صحنه و تلاش‌های شبانه روزی نیروهای انتظامی و … بحمد الله نقشه شوم دشمنان قسم خورده انقلاب نقش بر آب شد، گفت: در تحرکات و آشوب‌های چند روز گذشته مشخص شد که عناصر ضد انقلاب و خود فروخته منافقان که بطور خاص در طول هشت سال دفاع مقدس و چه قبل و بعد از آن خیانت‌ها و جنایت‌های بی شماری را بر ملت رشید ایران روا داشتند، حضوری فعال داشتند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما ثمره جانفشانی هزاران شهید گلگون کفن و ایثارگران و جانبازان سرافراز است که از هستی خود گذشتند تا پرچم اسلام ناب محمدی (ص) در اهتزاز باشد، گفت: هرگز اراذل و اوباش و افراد خود فروخته و غرب زده نخواهند توانست گزند و آسیبی به این شجره طیبه برساند چرا که مردم غیور ایران اسلامی همواره در صحنه‌های مختلف حامی و هوادار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

در خبری بخوانید: اخبار حادثه ی امروز تهران

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: مردم ما نشان دادند که هرگز انقلاب، رهبر و کشور خود را با وعده‌های تو خالی دشمنان قسم خورده معاوضه نمی‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/
همشهریهمشهری3 روز قبل
هر چند زنان آزاردیده در این پرونده جنجالی به پول می‌رسند اما تبرئه شدن واینستین و حتی عذرخواهی نکردن او از قربانیان می‌تواند لکه لنگ نظام قضایی آمریکا باشد. کاترین کندال، بازیگر ۵۰ ساله آمریکایی و یکی از زنان حاضر در پرونده واینستین است که در ۱۹۹۳ آزار جنسی دیده است. از جمله اتهام‌هایی که علیه واینستین مطرح شده می‌تواند به یک مورد تجاوز در سال ۲۰۱۳ و یک مورد آزار شدید جنسی در ۲۰۰۶ اشاره کرد. واینستین از زمان بازداشت در ماه می‌۲۰۱۸ با سپردن وثیقه آزاد است و البته دادگاه میزان وثیقه او را از یک میلیون دلار به پنج میلیون دلار افزایش داد. دلیل آن هم از کار انداختن عمدی ابزاری است که متهم‌ها را در زمان آزاد بودن با وثیقه ردیابی می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر