تمدید قرارداد سه ساله موسویان با فولاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
تمدید قرارداد سه ساله موسویان با فولاد

تمدید قرارداد سه ساله موسویان با فولاد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
بازیکن جوان فولاد خوزستان قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با این باشگاه تمدید کرد.

به گزارش «ورزش سه»، سیدرضا موسویان، بازیکن جوان فولاد خوزستان و عضو تیم جوانان ایران در مذاکره با این باشگاه قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با این باشگاه تمدید کرد.

موسویان که اهل شهرستان ایذه است امیدوار است بتواند در مسیر فوتبالیست‌های محبوب و موفق هم‌استانی خود در این باشگاه همانند ایمان مبعلی، رضا نوروزی، مهرداد جماعتی و … بتواند در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

خبری: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

نظرها

اخبار بیشتر