همه در اصفهان گوش به زنگ شورای تامین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
همه در اصفهان گوش به زنگ شورای تامین

همه در اصفهان گوش به زنگ شورای تامین

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
عوامل باشگاه ذوب‌آهن به دنبال این هستند تا با استعلام از شورای تامین استان تکلیف نهایی خود برای بازی با فولاد را مشخص شده ببینند.

به گزارش «ورزش سه» چهار مسابقه از هفته یازدهم لیگ برتر با اعلام سازمان لیگ به دلیل وجود برخی شرایط لغو شد تا دیگر باشگاه‌ها نیز به دنبال نظر نهایی شورای تامین استان خود برای برگزاری مسابقه باشند.

به همین دلیل مسئولان باشگاه ذوب‌آهن از شورای تامین استان اصفهان خواسته‌اند تا نظر نهایی خود را برای انجام مسابقه بین این تیم و فولاد خوزستان را اعلام کند. تا به اینجا هیچ اعلام رسمی از سوی این نهاد معتبر اعلام نشده و به نظر می‌رسد با توجه به نزدیکی به آخر هفته نظر نهایی تا شنبه یعنی یک روز قبل از انجام مسابقه اعلام شود.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

دیدار دو تیم ذوب‌آهن و فولاد خوزستان طبق برنامه قرار است روز یکشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر برگزار شود و باید دید نظر نهایی چه خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی که سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرده هنوز یک مورد دیگر از درخواست‌های استراماچونی برای حل مشکلاتش باقی مانده و باید در مورد کاهش مدت قراردادش هم تصمیم گیری شود، سخنگوی وزارت ورزش زمان حضور این مربی ایتالیایی در تهران را مشخص کرد. براساس خبری که مازیار ناظمی در صفحه شخصی خود اعلام کرده، آندره استراماچونی روز جمعه به ایران خواهد آمد. وی در این مورد نوشت: «به طلوع استراماچونی نزدیکیم. ۴۸ ساعت پرماجرا داشتیم. از وزارت خارجی و پرونه سفیر ایتالیا ممنونیم.»

نظرها

اخبار بیشتر