نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| نیروگاه زباله سوز ساری تا اردیبهشت ۹۹ افتتاح می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| نیروگاه زباله سوز ساری تا اردیبهشت ۹۹ افتتاح می‌شود

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| نیروگاه زباله سوز ساری تا اردیبهشت ۹۹ افتتاح می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرپرست سازمان پسماند شهرداری ساری از افتتاح نیروگاه زباله سوز ساری تا اردیبهشت ۹۹ خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سید سلمان ابوالقاسمی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در گفت‌وگو با خبرنگار این رسانه اظهار داشت: روزانه ۳۰۰ تا ۳۵۰ تن زباله در شهرستان داریم. حمل و نقل با خدمات شهری بوده که مهم‌ترین بحث، دفن زباله‌ها است که با سازمان پسماند است.

وی افزود: دفن شیرابه‌های زباله‌ها با نظر کارشناسان محیط زیست و بهداشت به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

ابوالقاسمی تصریح کرد: طرح تپش خوشبختانه ۵۷ کلبه در سطح شهر وجود دارد با ۱۵۰ نفر مشغول به فعالیت هستند و طرح جمع آوری و تفکیک زباله در حال انجام است.

وی با اشاره به استقبال شهروندان از این طرح گفت: ۳۲ هزار نفر ثبت شده عضو تپش هستند و میانگین روزانه سه تا چهار تن زباله خشک دریافت می‌کنیم.

سرپرست سازمان پسماند شهرداری ساری گفت: در گذشته کلبه‌ها تک شیفت و صبح بودند و با نظر شهردار نیروهای سازمان برای عصر نیز فعال شدند.

ابوالقاسمی افزود: طرح تفکیک زباله خانه به خانه در ساری برنامه‌ریزی شد و ماه آینده از دو مجتمع آغاز می‌شود. در قبال دریافت زباله خشک کارت‌های شهروندی پرداخت می‌شود که مبلغ کارت نیز بستگی به امتیازات دارد که می‌توانند از فروشگاهها خرید کنند.

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران تا عصر جمعه در محل نمایشگاه سعید جاده خزرآباد جریان دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت صخره مصنوعی با کشتی باری +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
انتخابانتخاب22 ساعت قبل
بنابراین بد نیست به سه نکته مهم در این خصوص اشاره کنیم: موهای شما بیش از حد چرب استیکی از نکته‌های مهم در خصوص شامپو این است که بتواند چربی موها را به شکل کامل حذف کند. با این وجود می‌توان گفت که افرادی که موهای بیش از حد چرب دارند از این موضوع جدا می‌شوند. حالت موهایتان تغییر کرده استتغیر حالت موها می‌تواند نشانه‌ای باشد که موهای شما با شامپوی قدیمی شما سازگاری ندارد. درواقع خشکی بیش از حد موها نشانه‌ای از زمان لازم برای تغییر شامپو است. البته گاهی استفده بیش از حد از نگ مو می‌تواند به علت رنگ کردن بیش از حد موها یا استفاده از اتو و سشوار مو رخ دهد.

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

باران پاییزی و هوای پاک

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، باران، هدیه امروز ابر‌های آسمان به مردم شهر بود. امروز بعضی‌ها به رسم مهربانی، کنار هم زیر باران رفتند. امروز هوای باران خورده شهر حسابی صاف بود. البته ترافیک سنگین در خیابان‌ها هم سریال تکراری روز‌های بارانی پایتخت بود. خلاصه اینکه پس از چند روز آلودگی هوا، مردم شهر یک روز پاییزی خوب را پشت سر گذاشتند.

دانگ فنگ و یک کراس اوور ۱۳ هزار دلاری! (+تصاویر)

27+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر