ابعاد جدید ناآرامی‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ابعاد جدید ناآرامی‌ها

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
عوامل آمریکایی با انحراف اعتراضات آرام در واقع مطالبات اصلی مردم را می‌دزدند تا به اهداف خود برسند.

عوامل آمریکایی با انحراف اعتراضات آرام در واقع مطالبات اصلی مردم را می‌دزدند تا به اهداف خود برسند.

گزارش اختصاصی خبرگزاری صدا و سیما را درباره ابعاد جدید ناآرامی‌ها با هم می‌بینیم.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پایان یک اتهام …

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش سازمان ملل مشخص کرد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها درباره اتهام به ایران در زمینه حمله به آرامکو، فقط گمانه‌زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ۲۳ شهریور امسال بود که برخی شهروندان سعودی در منطقه بقیق از شنیدن صدا‌هایی خبر دادند. اما بلافاصله جنبش انصارالله یمن، این حمله را تایید و آن را پاسخی به حمل ۱۵۰۰ روزه سعودی‌ها و شهادت بیش از ۴۰ هزار یمنی می‌داند. خبرگزاری رویترز در روز گذشته با انتشار گزارشی به نقل از دبیر کل سازمان ملل به صراحت می‌گوید این سازمان اعلام کرده است نمی‌تواند ایرانی بودن پهپاد‌ها و موشک‌های مورد استفاده در حمله به آرامکو را تایید کند. به نظر می‌رسد هر چند آمریکایی‌ها و سعودی‌ها تلاش کردند در این سه ماه با جعل سند و مدرک سازی بتوانند پرونده‌ای در این خصوص برای ایران باز کنند با گزارش سازمان ملل مشخص شد سخنان سعودی‌ها، اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها فقط گمانه زنی بوده و نه ارائه اطلاعات دقیق و درست.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، حمید گودرزی گفت: حکم پرونده موکلم صادر شده، ولی هنوز به ما ابلاغ نشده است. در سامانه ثنا دیدم دادگاه قتل عمد را احراز کرده و در این خصوص حکم موکلم صادر شده است. وی ضمن بی اطلاعی از میزان محکومیت حبس موکلش گفت: باید حکم ابلاغ شود. بر اساس این گزارش، میترا استاد - همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران - صبح روز سه‌شنبه ۷ خرداد ماه با شلیک گلوله به قتل رسید و عصر همان روز نجفی به قتل همسرش اعتراف و انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرد. سه جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد در دور اول در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی برگزار شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
جلسه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری چهارشنبه ۲۰ آذر برگزار شد. به ریاست جهانگیری، معاون اول رییس جمهوریاعتمادآنلاین| جلسه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای شهر تهران و وزرای نفت، صنعت و اقتصاد چهارشنبه ۲۰ آذر برگزار شد. منبع: ایسنا

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز (۲۰ آذر) در مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات بین‌المللی نظامی روسیه، اظهار داشت: این مسابقات که در سطح نیروهای مسلح کشورهای مختلف برگزار می‌شود، خود یک عامل بازدارنده است. امیر محمودی با اشاره به اینکه از مولفه‌های توان رزمی، نیروی انسانی، تحرک، ارتباط و هماهنگی بین نیروهای است گفت: تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات به نوعی خود را درگیر صحنه رزم می‌بینند و در واقع این مسابقات صحنه‌های نبرد را به تصویر می‌کشد. معاون اجرایی ارتش گفت: هدف از رفتن در این مسابقات است که از تجهیزاتشان خوب استفاده کنیم و توان خود را بسنجیم و عامل بازدارنده در برابر دشمنان باشیم. امیر محمودی تصریح کرد: ان شاءالله از تجربیات این مسابقات استفاده شود و بر قابلیت‌های نظامی ما در حوزه دریایی، زمینی و پدافندی و هوایی افزوده گردد. امیدواریم در سالهای آینده در حجم گسترده‌تر و در رشته‌های بیشتر بتوانیم در این مسابقات بین المللی شرکت و افتخارآفرین باشیم.

نظرها

اخبار بیشتر