کشتار سیاهپوستان در آمریکا با شلیک مستقیم پلیس/نیوز وان: یک جوان در لس آنجلس با ۳۷ گلوله به قتل رسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. حوادث

کشتار سیاهپوستان در آمریکا با شلیک مستقیم پلیس/نیوز وان: یک جوان در لس آنجلس با ۳۷ گلوله به قتل رسید

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- پایگاه نیوزوان در گزارشی به موضوع خشونت پلیس آمریکا در برخورد با شهروندان سیاهپوست پرداخته و اسامی شمار بسیاری از سیاهپوستانی که قربانی خشونت‌های کینه توزانه و نژادپرستانه پلیس آمریکا شدند را منتشر کرد. تاریخ انتشار: 22:00 - 29 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۹۵۳۸

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛تیراندازی پلیس آمریکا به سمت شهروندان سیاه پوست غیر مسلح و کشتار آنان همچنان یک سنت قدیمی در آمریکا به شمار می‌آید.تیراندازی در آمریکا هنوز در سال ۲۰۱۹ واقعیتی آشکار است که همچنان بسیاری از سیاهپوستانی که در این کشور زندگی می‌کنند را قربانی خشونت‌های بی پایان پلیس می‎کند.

به گزارش نیوز وان، اسامی سیاهپوستانی که در آمریکا زندگی می‌کنند همچنان در تیراندازی‌هایی که هر هفته در این کشور رخ می‌دهد به فهرست قربانیان اضافه می‌شود.

در حالی که رسانه‌های آمریکایی از انتشار خبرهای کشته شدن سیاهپوستان به دست پلیس ممانعت می‌کنند، پایگاه نیوزوان فهرستی از اسامی شهروند سیاهپوست را که به دست پلیس به قتل رسیدند، منتشر کرد.

کشتار سیاهپوستان در آمریکا با شلیک مستقیم پلیس/نیوز وان: یک جوان در لس آنجلس با ۳۷ گلوله به قتل رسید - 4

دیون بیلی، جوانی ۱۹ ساله سیاه پوست در آگوست ۲۰۱۹ از پشت سر توسط پلیس هدف شلیک گلوله قرار گرفت و به قتل رسید. در نوامبر ۲۰۱۹ هیئت منصف دادگاه به اتفاق آرا تایید کردند که ۲ افسر پلیسی که به سمت این جوان شلیک کردند مورد تعقیب قرار نخواهند گرفت.

کریستوفر وایتفیلد، در اکتبر ۲۰۱۹ به دست پلیس آمریکا به بهانه سرقت هدف گلوله قرار گرفت و به قتل رسید.

آنتونی هیل، یک سرباز نیروی هوایی آمریکا در مارس ۲۰۱۵ در سن ۲۶ سالگی به دست افسر پلیس به قتل رسید. دادگاه آمریکا آن افسر پلیس را قاتل اعلام نکرد.بیشتر بخوانید: تبعیض نژادی به بیمارستان‎های آمریکا هم رسیدتوقف و بازرسی سیاه پوستان از سوی پلیس آمریکا

اریک لوگان، مردی ۵۴ سال بود که در ژوئن ۲۰۱۹ در ایندیانا به قتل رسید. گزارش‎ها نشان می‎دهند افسر پلیس در زمانی که با این فرد رو به رو می‌شود دوربینی که بر روی لباسش بوده را خاموش کرده بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

جماریون رابیسنون، در آگوست ۲۰۱۶ به دست پلیس آمریکا در جورجیا به قتل رسی؛. این جوان به بهانه سرپیچی از دستور پلیس، ۷۶ گلوله به سمتش شلیک شد.

گرگوری هیل، در سال ۲۰۱۴ به دلیل شکایت یکی از همسایگان از صدای بلند موسیقی هدف شلیک گلوله پلیس قرار گرفت و به قتل رسید. خانواده مقتول گفته‎اند که هنگام شلیک گلوله فرزند آنها مسلح نبوده است.

رایان تویمان، جوانی ۲۴ ساله بود که در ژوئن ۲۰۱۹ پلیس لس آنجلس ۳۷ بار به سمت او شلیک کرد و او را به قتل رساند.

ویلی مک کوی، در فوریه ۲۰۱۹ در خودروی شخصی خود خوابیده بود که پلیس به خودرو او نزدیک می‌شود و ۲۵ بار به سمتش شلیک می‌کند.

کشتار سیاهپوستان در آمریکا با شلیک مستقیم پلیس/نیوز وان: یک جوان در لس آنجلس با ۳۷ گلوله به قتل رسید - 14

بوتام جین، جوان ۲۶ ساله در سال ۲۰۱۸ توسط افسر پلیس آمریکا به قتل می‌رسد. این پلیس به اشتباه وارد ساختمانی می‌شود که این جوان در آن بوده و به سمتش شلیک می‌کند.

جاناتان فرل، بازیکن اسبق تیم فوتبال دانشگاه فلوریدا با شلیک ۱۰ تا ۱۲ گلوله پلیس به قتل رسید.

جاناتان هارت، جوان ۲۱ ساله‌ای که بی خانمان بود و در خیابان‌های لس آنجلس زندگی می‌کرد. پلیس آمریکا علت تیراندازی و کشتن این فرد را دزدی اعلام کرد، اما هیچ گونه شواهدی دال بر جرم او وجود نداشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر