نشت گاز شهروند کرجی را به کام مرگ برد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
نشت گاز شهروند کرجی را به کام مرگ برد

نشت گاز شهروند کرجی را به کام مرگ برد

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که بر اثر نشت گاز منواکسید کربن یک مرد ۳۲ساله در کرج جان باخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمد یساولی گفت: این حادثه که دریک واحد مسکونی با زیربنای حدود ۶۰ مترمربع در منطقه رجایی شهر کرج ساعت ۲۰:۱۳ امشب به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی گزارش شد.

وی بیان داشت: بررسی‌ها نشان داد که نشت گاز منواکسید کربن به مرگ این شهروند منجر شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

جسد این حادثه دیده برای انتقال به پزشکی قانونی تحویل اورژانس البرز شد.

یساولی از شهروندان کرجی خواست برای پیشگیری از تکرار چنین حوادثی در نصب وسایل گاز سوز دقت بیشتری کنند.

از ابتدای مهرماه تاکنون تعدادی از ساکنان استان البرز براثر نشت گازمنواکسید کربن مسموم یاجان خود را از دست دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رمز یک بار مصرف

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
بانک مرکزی دریافت رمز دوم یکبار مصرف را برای تراکنش‌های بدون کارت و اینترنتی از اول دی اجبار کرده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در کشور روزانه بیش از ۳۰ میلیون تراکنش بدون کارت بانکی در حال انجام است که نیاز به تدابیر خاص امنیتی دارد و در همین راستا بانک مرکزی دریافت رمز دوم یکبار مصرف را برای تراکنش‌های بدون کارت و اینترنتی اجبار کرده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
بنابر اعلام بیمه سلامت، تمام اتباع باید از سوی وزارت کشور به این سازمان معرفی شوند و با در دست داشتن کارت سبز اقامت و مدارکی جهت اثبات هویت خانوادگی در صورتی پذیرش می‌شوند که توسط وزارت کشور به سازمان بیمه سلامت معرفی شده باشند و نام آنها در سامانه سازمان بیمه سلامت ثبت شده باشد. اکنون اما با آغاز طرح پوشش اجباری بیمه همگانی سلامت چه تغییراتی قرار است در روند بیمه شدن اتباع خارجی پیش آید؟ در همین راستا، ‌ کوروش فرزین_معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ضمن تاکید بر آنکه متولی امور اتباع، ‌ وزارت کشور و کمیساریای عالی پناهندگان هستند، ‌ گفت: اتباع از طریق قراردادی که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل با وزارت کشور دارد به سازمان ما معرفی می‌شوند. وی با بیان اینکه روند آزمون ارزیابی وسع برای اتباع وجود ندارد، ادامه داد: به همین دلیل تغییری در روند بیمه شدن اتباع به وجود نمی‌آید و مانند گذشته اتباع در دو قالب اتباع آسیب‌پذیر و اتباع غیرآسیب‌ پذیر به سازمان بیمه سلامت معرفی می‌شوند که حق بیمه گروه اول توسط کمیساریای عالی پناهندگان و حق بیمه گروه دوم توسط خود افراد پرداخت می‌شود. معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت به دسته سوم و چهارم اتباع اشاره کرد و گفت: اتباعی که در قالب دانشجو به کشور آمده‌اند نیز از طریق دانشگاه‌شان در قالب صندوق سایر اقشار سازمان بیمه سلامت، ‌ بیمه می‌شوند. دسته آخر نیز شامل اتباع غیرقانونی می‌شود که از هیچ نوع بیمه‌ای برخوردار نیستند؛ چراکه از سوی وزارت کشور به ما معرفی نشده‌اند.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
بهای نفت در بازارهای جهانی به دنبال قوت گرفتن توافق تجاری میان آمریکا و چین به بالاترین قیمت در سه ماه گذشته رسید. اعتمادآنلاین| بهای نفت برنت دریای شمال با ۴۷ سنت افزایش، به ۶۴٫۶۷ دلار در هربشکه رسید که بالاترین قیمت از ۲۳ سپتامبر گذشته است. همچنین بهای نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز با ۳۴ سنت افزایش به ۵۹٫۵۲ دلار در هر بشکه رسید. ادوارد مویا تحلیلگر ارشد بازار نفت در شرکت تجاری اواندا گفت: این افزایش قیمت به خاطر چراغ سبز ترامپ برای امضای توافق تجاری با چین است که برای درخواست جهانی نفت مثبت خواهد بود. تولیدکنندگان نفت به رهبری عربستان و روسیه توافق کرده‌اند که فقط در سه ماه نخست سال ۲۰۲۰ تولید نفت خام خود را به میزان ۵۰۰ هزار بشکه بیشتر در روز کاهش دهند.

نظرها

اخبار بیشتر