ضعیف‌ترین ستاره‌های لیگ؛ ۲ بازیکن سرخابی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. ورزشی
ضعیف‌ترین ستاره‌های لیگ؛ ۲ بازیکن سرخابی

ضعیف‌ترین ستاره‌های لیگ؛ ۲ بازیکن سرخابی

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
ستاره‌هایی که در این فصل دور از انتظار ظاهر شدند را مرور می‌کنیم.

به گزارش مشرق، در این ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، ستاره‌های زیادی بودند که انتظارات را برآورده نکردند. وحید امیری در لیگ به جز شاهین به تیم دیگری گل نزده. شماره ده پرسپولیس فقط یک شوت در چارچوب زده، آماری که مرتضی تبریزی هم مشابه آن را رقم زده است. محمدرضا حسینی خرید این فصل سپاهان فقط یک گل برای این تیم زده، فورچونه و سوگیتا هم یک گل زدند و مازولا دیگر خارجی تراکتور اصلا گل نزد.

علی دشتی که با سر و صدای زیادی استقلالی شد هم تا پایان هفته دهم فقط ۸۴ دقیقه بازی کرد که حاصل آن یک شوت خارج چارچوب بوده. فرشید باقری ستاره فصل قبل استقلال هم ۲۰۶ دقیقه بازی کرده. بشار رسن هیچ گلی نزده و پاس گلی نداده. اکبر ایمانی فقط در دو بازی در ترکیب فیکس تراکتور قرار گرفت. محمد ایران‌پوریان هنوز در لیگ نوزدهم بازی نکرده. بختیار همچنان با روزهای اوجش فاصله دارد. حسین ماهینی مجموعا ۱۱ دقیقه‌ بازی کرده که حواشی زیادی را برایش به همراه داشته است. روح‌الله باقری برای شهرخودرو هم یک گل زده. شایان مصلح نه گلی زده و نه پاس گلی داده. محمدباقر صادقی دروازه‌بان ذوب‌آهن در دو بازی که حضور داشت یک بار سه گل خورد و در بازی دوم هم سه گل دریافت کرد تا از تیم اخراج شود.

همه آمارهای زیر بر اساس داده‌های متریکاست

فرشاد احمدزاده: کل عملکرد این فصل احمدزاده به یک شوتی که آن هم در چارچوب نبود، خلاصه می‌شود. شماره ده پرسپولیس در بازگشت به این تیم مجموعا ۶۷ دقیقه بازی کرد که حاصل آن ۵ جلسه محرومیت بوده است. فرشاد احمدزاده هیچ پاس مهمی که گره دفاعی حریفان را باز کند هم نداده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

اشکان دژاگه: ستاره تراکتور که همیشه تبحر متفاوتی در طراحی حملات داشت، در این فصل حتی یک پاس منجر به خلق موقعیت هم نداده است. اشکان نه گلی زده و نه پاس گلی داده فقط دو مرتبه با شوت در چارچوب درواز‌ه‌بان‌ها را به زحمت انداخته و ۴۰۱ دقیقه بازی کرد.

مرتضی تبریزی: در ده هفته‌ای که از لیگ گذشته، مرتضی تبریزی فقط یک شوت در چارچوب زده! ۳۲۶ دقیقه حضور، صفر گل، صفر پاس‌گل، ۲ کارت زرد سایر آمارهای تبریزی است. البته تبریزی ۵ پاس کلیدی داده که از شانس بد او هیچ کدام منجر به گل نشد.

سروش رفیعی: نمایش دور از انتظار سروش، صدای یحیی گل‌محمدی را درآورده و سرمربی شهرخودرو در مصاحبه‌ای گفت چند بازیکن این تیم به نسبت پولی که گرفتند انتظارات را برآورده نکردند. سروش تا پایان هفته دهم فقط روی یک گل تاثیرگذار بود، مجموعا دو پاس کلیدی داد و دو شوتش در چارچوب بود.

لوسیانو پریرا: آقای گل فصل قبل فقط ده دقیقه از فصل جدید را از دست داده، اما تعداد گل زده‌اش از عدد یک عبور نکرده است. حتی زهر شیمبا به طرز محسوسی کم شده و تا پایان هفته دهم فقط هفت شوت او در چارچوب بوده و طبق آمار متریکا در بیش از ۷۰درصد از نبردهایی که شرکت کرد، بازنده بود.منبع: وب سایت برنامه نود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی استقلال و پدیده/ پدیده قربانی بعدی غول آبی

مهرمهر1 روز قبل
استقلال و پدیده در قالب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف همدیگر رفتند که این بازی با تک گل شیخ دیاباته به سود استقلالی‌ها به پایان رسید. در این فیلم خلاصه بازی را مشاهده می‌کنید.

ببینید | محمدرضا احمدی به خاطر این شوخی جنجالی ناچار به عذرخواهی از استقلالی‌ها شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
شوخی جنجالی محمدرضا احمدی گزارشگر بازی استقلال و پدیده شهر خودرو با همکارش روی تصاویر و در زمانی که هنوز مسابقه آغاز نشده بود، او را وادار به عذرخواهی از هواداران استقلال کرد.

خلاصه بازی نساجی ۲-۲ سپاهان (لیگ برتر ایران - ۱۳۹۸/۹۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- دیدار تیم‌های نساجی و سپاهان از هفته سیزدهم لیگ برتر ایران با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. نور افکن و مهدی زاده برای سپاهان گلزنی کردند و گل‌های میزبان نیز توسط ممشلی و عباس زاده به ثمر رسید.

فدراسیون فوتبال باید از مربی ایرانی استفاده کند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی درباره سخنان یکی از نمایندگان مجلس درباره دستمزد سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: چرا نمایندگان مجلس در زمان انتخابات اظهار نظر و انتقاد می‌کنند و آیا این نماینده که گفته است پول ویلموتس تهیه نشده است نمی‌توانست این مسأله را در مجلس شورای اسلامی پیگیری کند؟ مصطفوی افزود: آیا نمایندگان مجلس نمی‌توانستند مبلغی را به فدراسیون فوتبال برای پرداخت دستمزد سرمربی تیم ملی بدهند و پس از وصول طلب فدراسیون فوتبال از فیفا این مبلغ را بازپس گیرند؟ وی درباره محل انعقاد قرارداد با سرمربی تیم ملی و محل فسخ آن گفت: بیشتر مربی‌ها در محل زندگی خود با تیم‌ها قرارداد می‌بندند. رئیس سابق فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: با توجه به شرایطی که برای برانکو در عربستان پیش آمد و حالتی که وی از کشور ما خارج شد برانکو نمی‌تواند برای فوتبال ما موثر باشد. مصطفوی گفت: از برانکو چیزی ندیده‌ایم و کمیته فنی فدراسیون فوتبال باید به جای بله قربان گو بودن حرفش را محکم بزند. وی افزود: از نظر روحی مربی که از پرسپولیس شکایت کرده نمی‌تواند سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان شود و برانکو می‌داند ایران دیگر جای او نیست. مصطفوی گفت: کار‌هایی که برانکو با پرسپولیس کرد یا پرسپولیس با وی انجام داد دیگر جایی برای سرمربی شدن برانکو در تیم ملی نگذاشته است. وی افزود: بسیار سخت مربیان خارجی را بدست می‌آوریم، اما بسیار آسان از دست می‌دهیم. علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال نیز گفت: زمانی که مربی برای انعقاد قرارداد به کشورمان نمی‌آید در شأن فوتبال ما نیست که رئیس فدراسیون فوتبال برای انعقاد قرارداد به محل زندگی مربی برود. وی افزود: این که در فوتبال ساحلی و داخل سالن و والیبال به عنوان‌های قهرمانی در عرصه جهانی دست یافته‌ایم به دلیل دخالت نکردن سیاسیون در این ورزش هاست و افراد متخصص توانسته‌اند درباره این ورزش‌ها تصمیم بگیرند، اما همه می‌خواهند در فوتبال وارد شوند و اجازه به متخصصان برای تصمیم گیری نمی‌دهند. فتح الله زاده گفت: در آستانه حذف تیم ملی از رقابت‌های جام جهانی، همه باید دست به دست هم بدهند و کار را پیش ببرند تا وزارت ورزش در این زمینه کمک کند. وی افزود: مدیریت فدراسیون فوتبال را درباره سرمربیان تیم ملی قبول ندارم البته آقای تاج یک تنه همه کار‌ها را به دوش می‌کشد. مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: اگر می‌خواهیم با مربی قراردادی ببندیم باید در آن ذکر شود دستمزد وی با گذشتن از هر مرحله به او پرداخت می‌شود. فتح الله زاده افزود: در زمان حضور کیروش در ایران هشت سال فرصت داشتیم مربیان جوان خود را در کنار وی آموزش دهیم، اما این فرصت از دست رفت. وی گفت: اگر ویلموتس را راضی کنیم که در تیم ملی بماند بهترین گزینه است در غیر این صورت برانکو از همه مناسب‌تر است. فتح الله زاده افزود: البته می‌توانیم یک مربی ایرانی با یک دستیار قوی خارجی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کنیم.

ویدیو؛ نامزد‌های ۱۰ گل برتر ماه نوامبر بوندس لیگا (فصل ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
یورگن کلوپ بار دیگر به اتحادیه فوتبال انگلیس اعتراض کرد و عنوان داشت که فوتبالیست‌ها نیاز به استراحت بیشتری دارند. در انگلیس واقعا بازیکن وقت استراحت ندارد و من باید سعی کنم هر طور شده به بازیکنان استراحت بدهم. ما مجبور به انجام تغییرات در ترکیب هستیم و این واضح است.» کلوپ ادامه داد: «در جام اتحادیه ما آرسنال را حذف کردیم و حالا باید به مصاف ویلا برویم. تصمیم بر این شد که تیم جوانان در جام اتحادیه به میدان برود. یورگن کلوپ اما معتقد است که تیمش از این منظر تحت فشار نیست و با تمرکز کامل به مصاف بورنموث خواهد رفت.

نظرها

اخبار بیشتر