ویدیو؛ گل روز باشگاه منچستریونایتد - آندری کانچلسکیس به ویمبلدون (۱۹۹۳)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ گل روز باشگاه منچستریونایتد - آندری کانچلسکیس به ویمبلدون (۱۹۹۳)

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- گل روز باشگاه منچستریونایتد اختصاص دارد به گل دیوید روکسل به ویمبلدون در سال ۱۹۹۳. او در ۱۲۰ بازی با پیراهن منچستریونایتد، ۲۶ گل به ثمر رساند.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ کاشته زیبای وریا و گل اول استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
در دقیقه ۸ بازی استقلال - الریان، وریا غفوری ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه را به تیر دروازه قطری‌ها کوبید و توپ برگشتی را دیباته به گل اول استقلال تبدیل کرد.
وانانیوزوانانیوز10 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی8 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - فلامینگو برای قطعی کردن قرارداد گابریل باربوسا ملقب به «گابی گل» به توافق رسید. به گزارش فوتبالی، صفحه توئیتر باشگاه فلامینگو اعلام کرد که انتقال نهایی شده است و باربوسا تا سال ۲۰۲۴ در این تیم خواهد بود. اینتر همچنان ۲۰ درصد از حق انتقال گابی گل در آینده را در اختیار خواهد داشت. مهاجم ۲۳ ساله برزیلی قرارداد جدیدش را تا تابستان ۲۰۲۴ با دستمزد سالانه چهار میلیون یورو امضا کرد. بازگشت به فلامینگو باعث شد که گابریبل باربوسا به روزهای اوجش برگردد و بتواند با تیم برزیلی به قهرمانی لیگ و جام لیبرتادورس برسد.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - وضعیت بشار رسن و پرسپولیس کماکان مبهم است. به گزارش فارس، چند روزی است بحث جدایی بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس به گوش می‌رسد و هفته گذشته نیز نامه‌ای از سوی مدیر برنامه این بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارسال شده است و مهلتی ۱۰ روزه برای پرداخت مطالبات این بازیکن به باشگاه داده‌اند. وی در ادامه افزود: حقیقت این است باشگاه پرسپولیس در حق بشار رسن ظلم می‌کند، بازیکن بی حاشیه و کم حرف نباید این مشکل برایش پیش بیاید. بشار خیلی وقت است پول نگرفته است او باید به ۶ خانواده نان برساند و این واقعا درست نیست. دژبد درباره مقدار طلب بشار از باشگاه پرسپولیس گفت:
روزنوروزنو1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر