دولت برای جبران شوک گرانی بنزین باید بازار را شدیدا کنترل کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
دولت برای جبران شوک گرانی بنزین باید بازار را شدیدا کنترل کند

دولت برای جبران شوک گرانی بنزین باید بازار را شدیدا کنترل کند

فارسخبرگزاری فارس |
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: گرانی بنزین بدون اطلاع قبلی شوک سنگینی را به جامعه وارد کرد،‌ به همین سبب دولت باید برای جبران شوک وارده به مردم، بر بازار نظارت دقیق داشته باشد تا قیمت کالاها به این بهانه افزایش پیدا نکند.

ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین گفت: متأسفانه دولت افزایش قیمت بنزین را به صورت مخفیانه انجام داد که این کار تبعات امنیتی برای کشور به همراه داشت.

وی افزود: به نظر من دولت بهتر از این می‌توانست موضوع سهمیه‌بندی بنزین را اجرایی کند و نمایندگان و مردم را نیز در جریان این موضوع قرار دهد تا نمایندگان هم بتوانند برای هر چه بهتر شدن این طرح، دولت را یاری کنند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: متأسفانه دولت مردم را در جریان افزایش قیمت بنزین قرار نداد و مردم به هنگام اجرای این طرح شوکه شدند؛ دولت باید این نقیصه را جبران کند و واریز مابه‌التفاوت افزایش قیمت بنزین باید به طور مستمر به حساب مردم واریز شود.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

داداشی با بیان اینکه دولت به طور دقیق بر بازار نظارت داشته باشد تا سواستفاده‌کنندگان نتوانند به بهانه قیمت بنزین قیمت کالاها را بالا ببرند، گفت: نباید دولت اجازه دهد اجرای این طرح فشار سنگینی به دوش مردم تحمیل کند.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در پایان گفت: دولت باید به صورت جدی بر بازار نظارت داشته باشد تا شوکی که به مردم از طریق افزایش قیمت بنزین وارد کرده را جبران کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
روزنوروزنو3 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر