پایان اختلافات قدیمی با شلیک گلوله
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

پایان اختلافات قدیمی با شلیک گلوله

فراروخبرگزاری فرارو |
مردی که متهم است در پی اختلاف قدیمی با دوستش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه می‌شود.

تحقیقات درباره این جنایت زمانی آغاز شد که به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ استان فارس خبر دادند حادثه‌ای مشکوک در محله‌ای مسکونی رخ داده است. وقتی مأموران به محل رفتند، اهالی محل از شنیده‌شدن صدای تیراندازی خبر دادند. یکی از آن‌ها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریاد‌های پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. دخترم که به موضوع مشکوک شده بود، از من خواست سری به همسایه بزنم، اما هرچه در خانه‌شان را زدم، کسی جواب نداد و احتمال می‌دهم اتفاقی برای کریم افتاده باشد.

به گزارش شرق؛ یکی دیگر از همسایه‌ها هم گفت: من وقتی صدای دادوفریاد را شنیدم، از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم پسری جوان که کت بر تن داشت، از خانه کریم خارج شد و به سرعت فرار کرد.

مأموران در ادامه وارد خانه موردنظر شدند و مشاهده کردند کریم درحالی‌که غرق در خون است، در حیاط افتاده. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. این جنایت زمانی رخ داده بود که غیر از کریم کسی در خانه حضور نداشت. از طرفی قاتل وارد منزل نشده و در همان حیاط بعد از درگیری با پسر جوان او را کشته و فرار کرده بود. همه این سرنخ‌ها نشان می‌داد جنایت توسط فردی آشنا انجام شده که از پیش با کریم اختلاف داشته و به احتمال زیاد به قصد انتقام‌گیری دست به سلاح برده است.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

کارآگاهان بعد از انتقال جسد به پزشکی‌قانونی و بازجویی از اعضای خانواده مقتول به شواهدی دست یافتند که نشان می‌داد کریم با یکی از دوستانش به نام ناصر از مدت‌ها قبل اختلاف داشته است. مشخصات ناصر با توضیحات همسایه‌ای که قاتل را هنگام فرار دیده بود هم‌خوانی داشت. به‌این‌ترتیب ناصر به‌عنوان مظنون اصلی پرونده بازداشت شد. او در بازجویی‌ها خود را بی‌گناه معرفی کرد، اما کارآگاهان با پی‌گرفتن تحقیقات و بازجویی از دوستان مشترک این دو جوان مطمئن شدند اختلافات شدیدی میان آن‌ها وجود داشته است.

ناصر در نهایت به قتل اعتراف کرد و گفت: اختلاف من و کریم به حدی بود که دیگر نمی‌شد آن را حل کرد. حتی چند نفر نیز وساطت کرده بودند، اما فایده‌ای نداشت. روز حادثه به سراغش رفتم تا با او صحبت کنم، ولی در خانه نبود. منتظرش ماندم و وقتی رسید با هم حرف زدیم. در حیاط خانه‌شان با هم جروبحث کردیم و من که از شدت عصبانیت کنترل خودم را از دست داده بودم، با سلاح به او شلیک کردم، اما بلافاصله از کاری که کرده بودم پشیمان شدم. همان‌جا بالای سر جسد نشستم و گریه کردم. بعد از چنددقیقه به خودم آمدم و دیدم چاره‌ای جز فرار ندارم، به‌همین‌دلیل سریع آنجا را ترک کردم. پرونده این متهم بعد از ثبت اعترافات او و صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ارجاع شد و او به زودی پای میز محاکمه می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر