رقابت ۱۴۰ هزار دانش‌آموز گلستانی در المپیاد ورزشی‌
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. ورزشی
رقابت ۱۴۰ هزار دانش‌آموز گلستانی در المپیاد ورزشی‌

رقابت ۱۴۰ هزار دانش‌آموز گلستانی در المپیاد ورزشی‌

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی درون ‌مدرسه‌ای در استان گفت: بیش از ۱۴۰ هزار دانش‌آموز در این دوره از المپیاد ورزشی شرکت می‌کنند.

- اخبار استانها -

احسان گوهری‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی ویژه دانش‌آموزان اظهارداشت: در این دوره از المپیاد ۱۴۰ هزار دانش‌آموز استان در ۱۶ رشته ورزشی با هم رقابت می‌کنند.

وی یکی از اهداف برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای را شناسایی استعدادهای دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف برشمرد و افزود: المپیادهای درون مدرسه‌ای علاوه بر ایجاد شور و نشاط در مدارس، بستری برای شناسایی استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف و در نهایت قهرمان‌پروری در سطح استانی و ملی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: متأسفانه ما با کمبود جدی دبیر تربیت‌بدنی و تجهیزات و فضای ورزشی در مدارس مواجه هستیم که برای رفع نیازهای فیزیکی به کمک خیران نیاز داریم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم بر اساس سند تحول بنیادین مسائل و مشکلاتی که در زمینه ورزش، نشاط و شادابی دانش‌آموزان وجود دارد را با همراهی سایر مجموعه‌ها برطرف کنیم.

گوهری‌راد همچنین بیان داشت: در کمتر از دو ماه آینده ۸ کلاس تربیت‌بدنی تیپ ۵ با اولویت مدارس ابتدایی دختران در ۸ شهرستان افتتاح می‌شود تا برای انجام فعالیت‌های ورزشی در اختیار دانش‌آموزان قرار گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر4 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر