راه حل افزایش ضریب نفوذ بیمه چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اقتصادی
راه حل افزایش ضریب نفوذ بیمه چیست؟

راه حل افزایش ضریب نفوذ بیمه چیست؟

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
یک مدیر بیمه‌ای در تشریح راهکار برای افزایش ضریب نفوذ بیمه‌ای گفت: باید طرح‌های جدید بر اساس نیازهای مشتریان طراحی شود.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیرضا یزدان‌دوست در ششمین همایش بورس، بانک و بیمه در جمع خبرنگاران در خصوص فروش بیمه‌های خرد گفت: فروش بیمه‌نامه‌های خرد در جامعه هدف و فروش بیمه‌نامه‌های پکیچ خرد در جامعه خرد از برنامه‌های شرکت بیمه است. به عنوان مثال بیمه‌نامه‌های عمر، آتش‌سوزی و حوادث انفرادی به حوزه بیمه‌نامه‌های خرد در جامعه هدف مربوط می‌شود.

وی افزود: اما برای نیازبخشی جامعه هدف و تهیه پکیج‌های بیمه‌ای با حق بیمه خرد و کم مبلغ روش دیگریست که در شرکت‌های بیمه مورد توجه است؛ این روش امکان فروش را نزدیک به صددرصد می‌رساند.

مدیر عامل بیمه آسماری با بیان اینکه هم‌اکنون با توجه به روش مذکور طرح‌های بیمه‌ای به صورت پکیج خاص با حق بیمه نه چندان بالا امکان پوشش تمام منازل کشور را دارد افزود: این پکیج‌ها با سرمایه مناسب و حق بیمه اندک امکان دارد که گستردگی بیمه را در کشور افزایش دهد.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

یزدان‌دوست درباره افزایش ضریب نفوذ بیمه گفت: هنوز به هدف اصلی نرسیده‌ام و ضریب نفوذ جایگاه اصلی خود را پیدا نکرده است در برنامه‌ریزی انجام شده عقب هستیم ولی بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه در تلاش برای رسیدن به اهداف تعیین شده هستند.

وی درباره بالا بودن ضریب نفوذ بیمه‌ها در ساری کشور گفت: یکی از دلایل بالا بودن ضریب نفوذ بیمه‌ها در سایر کشورها لحاظ کردن بیمه بازنشستگی است ولی در ایران فقط بیمه‌های بازرگانی در تعیین ضریب نفوذ لحاظ می‌شود.

وی تاکید کرد: اگر نیازمندی مشتری انجام شود و بر اساس نیازهای مشتریان طرح‌های جدید بیمه‌ای طراحی یا بازطراحی طرح‌های قبلی انجام شود به طور حتم ضریب رشد بیمه رشد قابل توجهی خواهند داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران20 ساعت قبل
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بیمه اتکایی امین عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ سه هزار میلیارد ریال به سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال دارد. بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه «اتکام» از محل سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه گران اتکایی به سرمایه بیشتر جهت نگهداری ریسک‌های بیمه‌ای بزرگ در داخل کشور که در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
قیمت پیاز در برخی مناطق هند به ۳ دلار در هر کیلو معادل ۳۶ هزار تومان رسیده است که ۱۰ برابر میزان معمول است. نمایندگان کنگره هند در اعتراض خود پلاکاردهایی در دست داشتند که نوشته بود: افزایش قیمت بی‌سابقه مواد غذایی و صیفی‌جات در دولت مودی. یا در یک پلاکارد دیگر آمده است دیگر به دولت مودی نیاز نداریم؛ چراکه به افزایش قیمت مبتلا شده است. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انتظار می‌رود در آینده نزدیک قیمت پیاز در هند همچنان بالا بماند. هیات توسعه باغبانی هند می‌گوید: علی‌رغم اقدام دولت در واردات پیاز از ترکیه، افغانستان و مصر اما بعید به نظر می‌رسد که بتواند کمبود پیاز را جبران کند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 ساعت قبل
در پنجمین دوره همایش چشم‌انداز صنعت فولاد، فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این صنعت و چشم‌انداز بازار سنگ آهن و فولاد بررسی شد. همچنین توسعه پایدار و متوازن صنعت فولاد ایران نیز یکی دیگر از محورهای این همایش بود. در هشتمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار، محورهای توسعه متوازن فولاد و سنگ آهن در افق ۱۴۰۴، تولید فولاد باکیفیت صادرات محور (تکنولوژی نوین، کیفیت و …)، تامین مالی در صنعت فولاد، عوامل موثر بر قیمت تمام شده و بهینه‌سازی آن، فرصت‌ها و تهدیدهای خصوصی‌سازی صنعت فولاد مورد بررسی قرار گرفت. کارشناسان در همایش سال گذشته، عمده مشکلات و دست‌اندازهای صنعت فولاد را در چهار بخش «چالش‌های تولید»، «چالش‌های ساختاری»، «چالش بازار» و «چالش صادرات» دسته‌بندی کردند. البته خطرات و چالش‌هایی که در کمین صنعت فولاد ایران نشسته ابعاد دیگری نیز دارد.
رکنارکنا1 روز قبل
رکنا: شرایط فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو به تعداد محدود از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول آغاز خواهد شد.

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
سخنگوی اتحادیه صادر کنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با بیان این که هم اکنون بازار بسیار خوبی در کشور‌های همسایه برای فرآورده‌های نفتی کشور بوجود آمده است، افزود: هم اکنون ما روزانه ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین تولید می‌کنیم که پیش بینی می‌شود ۶۰ تا ۶۵ میلیون لیتر آن به صورت سهمیه‌ای و ۲۰ میلیون لیتر آن به صورت آزاد در داخل عرضه شود بنابراین حدود ۳۰ میلیون لیتر بنزین مازاد خواهیم داشت که می‌توان آن را برای صادرات عرضه کرد. آقای حسینی با بیان این که صادرات فرآورده‌های نفتی مشکلات صادرات نفت خام را ندارد گفت: صادرات فرآورده‌ها به دلیل این که از طریق مرز‌های زمینی به کشور‌های همسایه انجام می‌شود راحت‌تر است و معمولا خریداران ما عمدتا بخش خصوصی هستند که تحریم‌های آمریکا بر آن‌ها اثرگذار نیست. وی تصریح کرد: با صادرات فرآورده‌های نفتی می‌توان بخشی از کمبود منابع ارزی کشور که به دلیل ایجاد مشکلات در صادرات نفت خام بوجود آمده، جبران کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی رضا پدیدار، درگفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود: در صنایع بالادستی نفت، ۵۰ شرکت فعال داریم که بیش از ۳۰ تای آن‌ها در اختیار بخش خصولتی است. رئیس شورای سیاستگذاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفتنمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت برگزار می‌شودنخستین نمایشگاه بین‌المللی صنایع پایین دستی نفت ایران به همت بخش خصوصی در تهران برگزار خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر