تومور مغزی قهرمان پرورش اندام جهان! + عکس و فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. ورزشی

تومور مغزی قهرمان پرورش اندام جهان! + عکس و فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: جاش لنارتوویکز بدنساز مشهور استرالیایی که چند ماه پیش از داشتن تومور مغزی خود خبر داده بود، حالا مجبور به انجام دومین عمل جراحی در سر خود شده است.

تومور مغزی قهرمان پرورش اندام جهان! + عکس و فیلم - 1

به گزارش گروه ترجمه رکنا، در حقیقت همین تومور مغزی هم باعث غیبت جاش در مسابقات مسترالمپیای ۲۰۱۹ شد. همچنین جاش از عوارض بسیاری نیز رنج برد اما خوشبختانه در نهایت او پیروز از میدان نبرد با سرطان بیرون آمد.

البته در این اواخر علائمی دال بر مناسب نبودن شرایط برای جاش نمایان شد؛ در متنی که او دوشنبه در صفحه اینستاگرام خود خبر از نیاز به جراحی دوم بر روی سر خود خبر داد. گویا پزشکان به او گفته‌اند که به علت عوارض ناشی از جراحی نخست، روند درمان او به خوبی پیش نرفته است. جاش در پایان این پست اینستاگرامی از رفتن به اتاق جراحی در روز سه شنبه گفت.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

بعد از جراحی اما جاش با انتشار ویدیوی بالا از شرایط جسمانی مطلوب خود خبر داد. همانطور که ملاحظه می‌فرمایید جاش در حالی که بانداژی روی سر خود دارد خبر از خوب پیش رفتن جراحی بر روی تومور مغزی خود می‌گوید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

عصبانیت عجیب کریستیانو رونالدو از جیمی جامپ!

مهرمهر4 روز قبل
شب گذشته پس از پایان بازی یوونتوس و بایرلورکوزن در آلمان، وقتی یک جیمی جامپ به سمت کریس رونالو رفت و قصد عکس گرفتن با وی را داشت با عکس العمل عجیب و بدی روبه رو شد.

ویدیو؛ جو هیجان انگیز ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا پیش از شروع دیدار آژاکس-والنسیا

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- دو تیم آژاکس و والنسیا در هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۱-۰ خفاش‌ها به پایان رسید. پیش از شروع بازی هواداران آژاکس فضای مهیجی در ورزشگاه یوهان کرایوف آرنا به وجود آوردند که ویدیو آن را مشاهده می‌کنید.

نظرها

اخبار بیشتر