بسیج جلوه‌ای از الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

بسیج جلوه‌ای از الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تاکید کرد: تشکیل بسیج از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیامی هفته بسیج را به سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبریک گفت که متن آن به این شرح است:

برادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و اهداء سلام

با احترام، تشکیل بسیج یکی از تدابیر تاریخی، آینده‌نگرانه و دوراندیشانه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذر ۱۳۵۸، از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است.

در چهلمین سالگرد تأسیس و تشکیل؛ این سازمان مردمی پرافتخار و حماسه‌ساز، به عنوان نماد اقتدار، مقاومت، بصیرت ملی، حضور و حرکت در عرصه‌های مختلف دفاع، سازندگی، اقتصاد، هنر و علم و تحقیق، الهام‌بخش جامعه است.

در خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

اینجانب سالروز تشکیل این نهاد مردمی و مظهر مردم‌سالاری دینی را خدمت شما برادر بسیجی و تمامی بسیجیان مخلص و جان نثار ولایت تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

سعادت و توفیق روزافزون جنابعالی و مدافعان انقلاب اسلامی و آحاد بسیجیان دریادل را در ظل توجه حضرت، ولی عصر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و در پرتوی رهبری حکیمانه و مقتدرانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) از خداوند سبحان مسئلت دارم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فیلم سینمایی بیست و سه نفر از دیروز روی پرده‌ای نقره‌ای به نمایش در آمده است. بیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبیست و سه نفر قهرمان مهمان پرده‌ای نقره ایبه گزارش خبرنگارخبرگزاری صدا وسیما؛ فیلم سینمایی بیست و سه نفر قصه نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله است که در سال ۶۸ به اسارت رژیم بعث در آمدند.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

تندیس ملی فداکاری

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این برنامه سید محمد جواد شوشتری رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور به موضوع «پژوهش‌های قرآنی و وضع تولیدات علمی در حوزه قرآنی» می پردازد.

از اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانان

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
بسته فرهنگیاز اکران فیلم ۲۳ نفر تا نمایشگاه کاریکاتور جوانانآغاز اکران فیلم ۲۳ نفر؛ ثبت صد هزار اثر تاریخی؛ جشنواره سینما حقیقت و سایر اخبار مهم فرهنگی این هفته در بسته فرهنگی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر