حمایت وقیحانه پنس و پمپئو از ناآرامی‌ها در ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
حمایت وقیحانه پنس و پمپئو از ناآرامی‌ها در ایران

حمایت وقیحانه پنس و پمپئو از ناآرامی‌ها در ایران

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
معاون رئیس‌جمهور و وزیر خارجه آمریکا در پیام‌های توئیتری حمایت خود را از ناآرامی‌ها در ایران اعلام کردند.

به گزارش افکارنیوز،

مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور، و مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در پیام‌های جداگانه توئیتری ضمن اعلام حمایت خود را از ناآرامی‌ها در ایران، مدعی حمایت از مردم این کشور شدند.

اخبار سیاسی- اخیرا کاخ سفید در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه درباره ناآرامی‌های ایران مدعی حمایت از مردم کشورمان شده است. برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، ضمن تکرار اتهامات خود علیه کشورمان در اظهاراتی مداخله‌جویانه اعلام کرد که آمریکا از ناآرامی‌ها در ایران حمایت می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

واشنگتن در حالی ادعای حمایت از ملت ایران را دارد که که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، بارها در اظهاراتی وقیحانه، ملتمان را «ملتی تروریست» خوانده است و تحریم‌های گسترده‌ای را علیه ایران اعمال کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

نظرها

اخبار بیشتر