دشمن باور جوانان را هدف قرار داده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
دشمن باور جوانان را هدف قرار داده است

دشمن باور جوانان را هدف قرار داده است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: ذات تعلیم و تربیت مبتنی بر آینده است.

ابراهیم رفیعی پیش از ظهر امروز در همایش بسیج در رابطه با رابطه معلم بودن و بسیجی بودن، اظهار کرد: معلمی و بسیجی به هم دیگر آراسته‌اند؛ به‌طوری‌که ذات تعلیم و تربیت مبتنی بر آینده است.

وی افزود: آموزش و پرورش موضوعی را برای آینده ترسیم می‌کند و دانش‌آموزان را برای آینده، تعلیم و تربیت می‌کند.

این مسئول با اشاره به اینکه اکنون در دوره انفجار داده‌ها و اطلاعات قرار داریم، تصریح کرد: امروزه افرادی که از نظر فناوری پیش قدم باشند، دارای قدرت بیشتری هستند.

رفیعی با اشاره به اینکه موضوع تعلیم و تربیت آینده کشور را تعیین می‌کند، ادامه داد: موضوع تعلیم و تربیت ابتدا آینده کشور را تعیین می‌کند. در سند تحول آینده مطلوبی ترسیم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در رابطه با دین مبین اسلام، اظهار کرد: دین مبین اسلام اولین دینی است که با کلمه خواندن آغاز می‌شود و تفکر در مورد هستی مورد توجه او است.

وی خاطرنشان کرد: معجزه دین مبین اسلام، کتاب، آموزش و تعلیم و تربیت و دانایی است. امروز قدرت در دانایی بوده یک خرد با ذهن با کیفیت و غنی شده می‌تواند جهانی را دگرگون کند.

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه این همایش اظهار کرد: حضرت امام (ره) برای حفظ اتقلاب اسلامی و مشارکت عمومی بسیج را تشکیل داد و همه معادلات دشمن را بر هم زد.

سردار جهانبخش کرمی افزود: سرنوشت جنگ را باورها و اعتقادات دینی و روحیه جهادی، رزمندگان اسلام رقم زد نه سلاح و تجهیزات و جنگی.

این مسئول تصریح‌کرد: مقام معظم رهبری به تعلیم و تربیت دانش‌آموزان و آینده‌سازان میهن اسلامی تاکید دارند که این نشان‌دهنده اهمیت این موضوع است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: با توجه به فتنه‌های اخیر، دشمن در جنگ فرهنگی و نرم با همه توان وارد شده است.

وی افزود: بسیج و سپاه باید به آموزش‌ و پروش کمک کرده و طرح سند تحول بنیادین که به تایید رهبری رسیده است، اهداف آن را محقق کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دشمنان امروز باورهای دینی و اعتقادات جوانان را مورد هدف قرار داده‌اند و باید ما در این زمینه تلاش کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
«دل» مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی جواد فرحانی، محصول سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. این سریال در ۲۸ قسمت به قلم بابک کایدان و میثم کایدان نگاشته شده‌است. نمایی از این سریال را مشاهده می‌کنید.

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سلول‌های سرطانی به طور معمول دارای الگوی رشد مهار گسیخته و تمایل به جدا شدن از منشا اصلی و متاستاز هستند. با استفاده از این سیستم می‌توان در احجام خیلی کم نمونه خون، جداسازی سلول‌های هدف را انجام داد. سلول‌های هدف می‌تواند سلول‌های سرطانی در گردش خون یا هر سلولی که جداسازی و شناخت آن حائز اهمیت است مثل سلول‌های بنیادی را در برگیرد. سلول‌های هدف در این مطالعه سلول‌های سرطانی هستند که جداسازی آن‌ها حائز اهمیت است. وی ادامه داد: استفاده از این سیستم تحولی شگرف در زمینه تشخیص سرطان محسوب می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، نادر فلاحی امروز پنجشنبه ۲۱ آبان در جلسه بررسی برنامه‌های زمستان بیدار تصریح کرد: برنامه‌های زمستان بیدار امسال کیفی‌تر از پارسال و به منظور شناساندن ظرفیت‌های زمستانی استان اردبیل در سطح ملی برگزار خواهد شد. او گفت: با توجه به فرابخشی بودن گردشگری و لزوم توسعه این صنعت برای پویایی اقتصادی در استان طبق سند آمایش و اسناد بالادستی لازم است دستگاه‌های عضو کارگروه گردشگری همکاری بیشتری برای برگزاری برنامه‌های زمستان بیدار داشته باشند. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ادامه داد: این برنامه‌ها با محوریت توسعه گردشگری استان اردبیل از شهرستان‌های شمالی تا جنوبی استان و با برنامه‌های متنوع و جذاب برگزار می‌شود. فلاحی گفت: ایده‌ها و برنامه‌های بسیار متنوع و خوبی به ستاد برگزاری جشنوراه زمستان بیدار ارسال گردیده است که بعد از بررسی نهایی اعلام خواهد شد. وی افزود: با توجه به این برنامه زمستان بیدار استان اردبیل به عنوان یکی از برنامه‌های ملی در وزارتخانه میراث فرهنگی مورد تأیید قرار گرفته است و سعی می‌کنیم در برگزاری این برنامه‌ها از ظرفیت‌های استان‌های مختلف به ویژه استان‌های همجوار نیز بهره‌مند شویم.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت علوم؛ بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، آقایان دکتر محمد پورمحمود آقابابا، عضو هیأت علمی گروه مهندسی برق از دانشکده فناوری‌های صنعتی و دکتر وحید زارع، عضو هیأت علمی گروه مهندسی مکانیک از دانشکده انرژی‌های تجدیدپذیر دانشگاه صنعتی ارومیه در جمع یک درصد نویسندگان برتر جهان در حوزه‌های پژوهشی قرار گرفتند. در این ارزیابی که با بررسی سوابق پژوهشی محققان در بازه زمانی ۱۰ ساله و با روش شناسی پیشرفته شناسایی از پایگاه استنادی ESI و WOS مورد مطالعه قرار گرفته است، سه شاخص استنادات کل به مقالات نویسنده، تعداد متوسط خوداستنادی به ازای هرمقاله و متوسط درصد خوداستنادی یک نویسنده به عنوان معیار‌های مهم ارزیابی مورد استفاده قرار گرفته‌اند که به طور متوسط در داده‌های جهانی و نمونه‌های مطالعه شده، به ترتیب با مقادیر ۱٫۵، ۶ و ۱۴ درصد در محدوده نرمال شناخته می‌شوند. طبق گزارش معاونت پژوهش و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، آقای دکتر پورمحمود با تعداد کل ۵۷ مقاله و شاخص H-index معادل ۲۳ و آقای دکتر زارع با تعداد کل ۲۵ مقاله و شاخص H-index معادل ۱۹ موفق به کسب این عنوان شدند.

نظرها

اخبار بیشتر