تربیت دانش آموزانی متعهد و توانمند با اجرای سند تحول محقق می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
تربیت دانش آموزانی متعهد و توانمند با اجرای سند تحول محقق می‌شود

تربیت دانش آموزانی متعهد و توانمند با اجرای سند تحول محقق می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با اجرای سند تحول دنبال تربیت داش آموزانی تمام ساحتی، متعهد، منتقد، خلاق و ماهر و تضمین آینده کشور هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، گردهمایی فرماندهان بسیج دانش آموزی ظهر پنجشنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش، حجت الاسلام معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه استان و جمعی از دانش آموزان در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.

خیرالله رحمانی در این جلسه اظهارداشت: آنچه در کشور داریم مرهون خون شهداست و با تقدیم سه هزار شهید گلگون کفن امیدواریم همه بتوانیم در مسیر شهدا گام برداریم.

وی افزود: بسیج شجره مقدس است و دانش آموزان بسیحی افتخار کشورند.

تربیت دانش آموزانی متعهد و توانمند با اجرای سند تحول محقق می‌شود - 4

رحمانی با اشاره به اهمیت تدوین سند تحول گفت: در گذشته همیشه انتقاد می‌کردیم که آموزش و پرورش ما برگرفته از غرب است اما امروز سندی داریم که منطبق بر ارزشهای دینی تهیه شده و نقشه راه است و با اجرای آن می‌توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یادآورشد: همه فعالیتها بر اساس سند تحول است و تربیت در آن به گونه‌ای تعریف شده تا دانش اموزان به حیات طیبه برسند و خروجی مدرسه انسانی معتقد، نقاد، خلاق و ماهر و توانمند باشد.

تربیت دانش آموزانی متعهد و توانمند با اجرای سند تحول محقق می‌شود - 8

وی گفت: با جدیت دنبال اجرای سند تحول بنیادین هستیم تا مدارس تمام ساحتی داشته باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر