سفر با تابوت، اما نه به مقصد آخرت + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

سفر با تابوت، اما نه به مقصد آخرت + فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: در خیابان‌های فیلیپین وسیله نقلیه‌ای عجیب و مرگبار شاهدان را حیرت زده کرد.

حجم ویدیو: 4.28M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۴۱

به گزارش رکنا، معمولا از تابوت برای قراردادن مردگان و به خاک سپردن آن‌ها استفاده می‌شود، اما در این خبر مشاهده می‌کنید که آدمی زنده تصمیم گرفته تا در سلامت کامل با این وسیله سفر و شاهدان را حیرت زده کند.

جان کیامکو یک شهروند فیلیپینی دست به یک ابتکار عجیب و خلاقانه زد. او برای رسیدن به مقصد از تابوت استفاده کرد. اما مقصد او سفر به آخرت نبود بلکه قصد داشت تا با تابوت متحرک در خیابان‌ها حاضر شود؛ بنابراین با نصب چرخ و موتور به تابوت آن را شبیه یک وسیله نقلیه در‌آورد.

شاهدان با دیدن این وسیله در خیابان شوکه می‌شدند، اما این شهروند فیلیپینی در جواب به تعجب آن‌ها علامت صلح و پیروزی را نشان می‌داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر