مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه احداث می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی
مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه احداث می‌شود

مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه احداث می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
سمنان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه احداث می‌شود، گفت: برای ساخت این مجموعه ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برآورد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر فخری بعدازظهر پنج‌شنبه در جلسه بررسی و پیگیری به‌منظور کلنگ زنی بزرگ‌ترین مجتمع گردشگری استان سمنان در سرخه به میزبانی ساختمان شماره دو استانداری بابیان اینکه مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه احداث می‌شود، ابراز داشت: احداث بزرگ‌ترین پروژه گردشگری استان از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری در آذرماه سال ۹۷ به تصویب رسید.

وی بابیان اینکه این‌گونه طرح‌ها در ماندگاری و جذب گردشگران در استان سمنان اثرگذار هستند، افزود: مجتمع فرهنگی تفریحی خدماتی گردشگری سرخه در زمینی به مساحت ۲۴هزار مترمربع و با زیربنای ۹ هزار و ۲۰۰ مترمربع احداث خواهد شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه در راستای اجرای بخشی از پروژه گردشگری، فرهنگی، خدماتی سرخه، میزان ۱۰ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز برآورد شده است، ابراز داشت: پیش‌بینی می‌شود تا تکمیل نهایی پروژه بیش از ۴۰ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز موردنیاز باشد.

فخری بابیان اینکه دستگاه‌های اجرایی مرتبط، استعلامات در خصوص پروژه را سریعا باید پاسخ دهند، در ادامه تصریح کرد: با دستور رئیس‌جمهور این پروژه مهم به استان سمنان اختصاص داده‌شده است که همه مردم ایران از آن بهره‌مند شوند، لذا می‌بایست برای انجام پروژه همکاری‌های لازم صورت گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
موضوع مشاهده قرص و کپسول در تعدادی از بسته‌های فرآورده‌های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور به هیچ‌وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است. کیانوش جهانپور در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: کلیه فروشگاه‌ها موظف هستند فرآورده‌های غذایی را فقط از شرکت‌های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند. وی گفت: موارد احتمالی به صورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است، به نظر می‌رسد موضوعی فراتر از حوزه سلامت بوده و حتی می‌تواند ابعاد انتظامی، سیاسی و امنیتی داشته باشد. سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: به احتمال قوی افرادی با انگیزه‌های خاص در سطح عرضه مداخلاتی داشته‌اند، به همه فروشگاه‌های مواد غذایی لزوم تأمین اجناس از شرکت‌های توزیع و پخش مجاز، رسمی و شناسنامه دار مواد غذایی توصیه می‌شود. وی گفت: در صورت رعایت نکردن، با فروشگاه‌های عرضه کننده‌ای که اقلام خود را از توزیع کننده‌های غیر رسمی و غیرمجاز تهیه کنند برخورد قانونی خواهد شد.

طرز تهیه خورش کدو مسما

تابناکتابناک3 روز قبل
«کدو مسما به انگلیسی / Straightneck squash» گونه‌ای از خانواده کدوها می‌باشد که مصرف خوراکی داشته و گاه ارتفاع آن تا یک متر نیز می‌رسد. کدو مسما یک کدو به رنگ زرد و گوشت داخلی آن سفیدرنگ میباشد. کدو از جمله صیفی جات خوش طعم است که در خورش‌های مختلفی استفاده می‌شود. کدوی زرد یکی از واریته‌های کدو خورشتی می‌باشد که طعمی شیرین‌تر و ظاهری بسیار زیباتر از کدو سبز دارد. اکنون طرز تهیه خورش کدو مسما که پایه‌ اصلی‌اش همین کدو است را فرامی‌گیرید.
دینودینو2 روز قبل
آبگرفتگی چشم یا اشک‌ریزی بیش از حد یکی از مسائل آزاردهنده است که برخی با آن روبرو هستند. طبق گفته موسسه چشم نیوزلند، آبگرفتگی چشم‌ها هنگامی اتفاق می‌افتد که بدن شما اشک‌های زیادی ایجاد کند یا مشکلی در تخلیه اشک شما وجود داشته باشد. اگرچه طبیعی است که چشم اشک ایجاد کند تا خود را مرطوب نگه دارد یا از چشم در مقابل گرد و غبار محافظت کند اما اشک بیش از حد یا آبگرفتگی بیش از حد چشم نشانه‌ی خوبی نیست. علت آبگرفتگی چشم یا اشک‌ریزی بیش از حدآلرژی یکی از شایع‌ترین دلایل آبگرفتگی چشم است. یکی دیگر از عواملی که می‌تواند باعث اشک چشم شود نگاه کردن طولانی مدت به صفحه کامپیوتر یا گوشی هوشمند است.
مهرمهر3 روز قبل
اقدامات قانونی لازم در خصوص بررسی موضوع کیک‌های حاوی قرص درحال پیگیری استمینا آژوغ، معاون غذاداروی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار داشت: اقدامات لازم در خصوص بررسی کیک‌های حاوی قرص درحال انجام است و نمونه هایی که توسط شهروندان گزارش و دریافت شده جهت انجام آزمایشات تخصصی به آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو ارسالشده است. وی با اشاره به اینکه به زودی نتیجه آزمون‌ها به اطلاع شهروندان عزیز می‌رسد، افزود: از تمام شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد مشابه، به همراه مستندات به نزدیکترین مرکزبهداشتی درمانی اطلاع رسانی شود. وی افزود: تا زمان انجام آزمایشات و مشخص شدن نتایج جهت حفظ و صیانت از سلامت شهروندان کلیه محصولات جمع آوری شده توقیف خواهند بود. آزمایشگاه مرجع در حال بررسی موضوع کیک‌های حاوی قرص استرئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار داشت: در راستای بررسی کیک و کلوچه‌های مشکوک نمونه جهت آزمایشات تخصصی به آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو ارسال شده است. محمد مهران امینی فرد افزود: دستورات لازم جهت بازدید بازرسان بهداشت محیط دانشگاه از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و جمع‌آوری موارد مشکوک صادر شده است.

زابل در یک نگاه

9+
کجاروکجارو2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر