همراهی و حمایت همیشگی مردم رمز اقتدار نظام اسلامی ایران است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

همراهی و حمایت همیشگی مردم رمز اقتدار نظام اسلامی ایران است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
همراهی و حمایت همیشگی مردم رمز اقتدار نظام اسلامی ایران است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج – حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان با انتشار بیانیه‌ای همراهی و حمایت همیشگی مردم را رمز اقتدار نظام اسلامی ایران دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر در این بیانیه آمده است: باردیگر دشمنان پیدا و پنهان حریت و آزادگی ملت سرافراز ایران و نظام اسلامی چهره کریه خود را در قالبی دیگر به امید واهی ایجاد شکاف بین ملت و نظام به بهانه‌ی گرانی بنزین به تصویر در آورد و با ایجاد ناآرامی در نقاط مختلف کشور موجبات ضرر و زیان مادی و معنوی برای کشور را به وجود آورد.

آنان که در طول حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی با انواع توطئه‌ها و خباثت‌ها از جمله ترور، جنگ، تحریم‌های بی سابقه که خود یک جنگ تمام عیار از نوع اقتصادی می‌باشد، بلوکه کردن اموال و دارایی‌های این ملت، تهاجم و شبیخون فرهنگی و …. ره به جایی نبرده‌اند، با تشکیل اتاق‌های فکرو اجیرکردن جیره خواران خائن پهلوی و منافقین کوردل و گروهک‌های مزدور شیوه‌های دیگری را که ایجاد ناآرامی و شورش در لوای اعتراض‌های به ظاهر مدنی در پیش گرفته‌اند که بارزترین آن وقایع سال ۸۸ که با پاسخ قاطع ملت در ۹ دی مواجه گردید.

حوادث سال ۹۷ و امروز به بهانه گرانی بنزین نا آرامی‌های آبان ماه ۹۸ که در آن به اموال شخصی و عمومی خسارت‌های بی شماری وارد کردند و با بهره گیری از ابزار رسانه‌ای در شبکه‌های مختلف در حالیکه می‌دانستند این ملت آزاده و مقاوم که پیروی و پشتیبانی از رهبری و نظام مقدس اسلامی ایران را بارها ثابت کرده است این توطئه را نیز با هوشیاری خنثی می‌سازد، همصدا با آشوبگرانی دست پرورده گردیدند تا عصبانیت و نا امیدی ناشی از شکست‌های متوالی خود را بر سر این مردم ولایت مدار خالی نمایند.

خبری: اخبار اجتماعی ایران | جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان | پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

از مرزهای مستحکم مریوان کردستان و کوه‌های سر به فلک کشیده شاهو، از شمال همیشه سرسبز و خراسان و سیستان و دریای عمان و خلیج همیشه فارس تا رودخانه کارون و سرچشمه‌های همیشه جاری کوه‌های بختیاری و دیگر نقاط این سرزمین تاریخ ساز امروز همه زیر لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحت فرمان مقام معظم رهبری هستیم و با صبر و بردباری و بهره مندی از توان داخلی و نیروهای نخبه و باستعداد کشور در این برهه سخت که کشور با مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم دست و پنجه نرم می‌کند گذر نموده و آینده‌ای سرشار از عزت و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آورده و الگویی خواهیم شد برای تمامی ملت‌های آزادی خواه و هیمنه پوشالی استکبار جهانی به رهبری آمریکای جنایتکار را از بین برده و وعده الهی پیروزی حول محور خدای رحمان را به صدا در می‌آوریم.

حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر و درخواست از دولتمردان در توجه جدی به وضعیت اقتصادی مردم با بهره گیری از نظرات کارشناسی و توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری، هنرمندان و اصحاب فرهنگی استان حسب وظیفه همراه با دیگرهنرمندان کشور عزیزمان باردیگر با حضور در راهپیمایی شنبه ۲ آذرماه ۹۸، همصدا با مردم استان کردستان وحدت و یکپارچگی ملت را در این شرایط سخت به گوش جهانیان رسانده و به دشمنان این ملت اعلام می‌نماییم که عزت و افتخار این ملت با هیچ ترفندی خدشه پذیر نخواهد بود.

همراهی و حمایت همیشگی مردم رمز اقتدار نظام اسلامی ایران است - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

فیلم/ محرومیت زدایی در دل استان پایتخت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر2 روز قبل

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

نظرها

اخبار بیشتر