وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آناج
  4. سیاسی
وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس

وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس

آناجخبرگزاری آناج |
تلاش شبکه خبری بی بی سی برای کتمان حضور مردم غیور تبریز در راهپیمایی انزجار از آشوب بازهم ناکام بود.

به گزارش آناج، تلاش رسانه سلطنتی انگلیس برای دخالت در رویدادهای ایران و وارونه جلوه‌دادن آنچه که هست، از برنامه‌هایی است که بنگاه سخن‌پراکنی ملکه انگلیس در دستور کار خود دارد، ایجاد فضای غبارآلود و سیاست یک بام و دوهوای رسانه‌ای این مرکز خبری، همواره باعث شده تا اخباری که از این شبکه منتشر می‌شود بعد از مدتی با ایجاد علامت سوالی در ذهن مخاطب همراه شود.

در حوادث اخیر که برخی نا آرامی‌ها در چند شهر کشور به وجود آمده بود، این رسانه انگلیسی سعی می‌کرد رویکرد متفاوتی را دنبال کند به این معنی که نقشی در ایجاد آشوب‌های خیابانی و انتشار اخبار خلاف واقع ندارد اما پس از چندی دم خروس بیرون زد و بازهم بخش فارسی بی بی سی نتوانست موج رسانه‌ای علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران به راه بیاندازد. حضور مردم در گوشه و کنار کشور در راهپیمایی اعلام انزجار از آشوب، آب سردی بود بر پیکره این هجمه رسانه‌ای.

خبری: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

اما بازهم بی بی سی شروع به تحریف واقعیات موجود کرد در جدیدترین مورد آن، چند تصویر بسته از راهپیمایی بزرگ مردم تبریز ارائه داد تا نشان دهد این راهپیمایی‌ها از طرف حکومت و نمادین بوده است.

یک فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود درتوییتر با انتشار تصویری که بی بی سی از راهپیمایی مردم تبریز منتشر کرده است، نوشت:

وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس - 6وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس - 7وقتی بی‌بی‌سی چشم دیدن مردم تبریز را ندارد+عکس - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روحانی: کی گفتم مشکلات را ۱۰۰ روزه حل می‌کنم؟

مهرمهر1 روز قبل
روحانی در مراسم روز دانشجو درحالیکه هیچ رسانه‌ای حضور نداشت گفت: همه دولت‌ها یک برنامه ۱۰۰ روزه دارند و یک برنامه ۴ ساله، من هم بیشتر از این قولی ندادم.

فیلم | رئیس جمهور: قدرت نقد نشود احتمال انحراف دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.

فیلم/ تغییر طرح بنزینی دولت در مجلس آینده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس قسمت د بند ۳ تبصره ۱۲ لایحه بودجه دولت، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داده می‌شود تا سقف ۴۰ هزار میلیارد تومان از اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول مازاد دولت به استثنای اموال و موارد مندرج در اصل هشتاد و سوم قانون اساسی را بدون رعایت تشریفات مربوط به تصویب هیئت وزیران مندرج در ماده ۱۱۵ قانون محاسبات عمومی کشور با رعایت قوانین و مقررات از طریق مزایده عمومی به فروش رسانده و وجوه حاصل را به ردیف درآمدی ۲۱۰۲۲۱ واریز کند. دستگاه اجرایی مکلف به همکاری با این وزارتخانه هستند. درماده ۱۱۵ قانون محاسبات عمومی کشور آمده است، فروش اموال غیر منقول وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی که مازاد بر نیاز تشخیص داده می‌شود به استثناء اموال غیر منقول مشروحه زیر: ۱ - اموال غیر منقولی که از نفایس ملی باشد ۲ - تاسیسات و استحکامات نظامی و کارخانجات اسلحه و مهمات‌ سازی ۳- آثار و بناهای تاریخی ۴ - اموال غیر منقول که در رابطه با مصالح و منافع ملی در تصرف دولت باشد که فروش آنها ممنوع می‌باشد بنا به پیشنهاد وزیر مربوط با تصویب‌هیات وزیران و با رعایت سایر مقررات مربوط مجاز می‌باشد وجوه حاصل از فروش این قبیل اموال باید به حساب درآمد عمومی کشور واریز شود. نکته مهم اینکه در لایحه بودجه سال ۹۸ نیز این مورد ذکر شده بود و دولت پیشنهاد فروش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی اموال دولت با ترک تشریفات را ارائه کرده بود.

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر