اردبیل| حمایت از ایده‌های جوانان برای تجاری‌سازی اولویت است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
اردبیل| حمایت از ایده‌های جوانان برای تجاری‌سازی اولویت است

اردبیل| حمایت از ایده‌های جوانان برای تجاری‌سازی اولویت است

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرعامل نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران گفت: حمایت از ایده‌های جوانان برای تجاری سازی اولویت اساسی است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهمن حسین‌زاده ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه پارک علم وفناوری استان اردبیل اظهار داشت: حمایت از تجاری‌سازی ایده‌های جوانان اولویت اساسی است و در این زمینه پارک علم وفناوری نقش اساسی و تاثیر گذار دارد.

وی با اشاره به ایده‌های و خلاقیت‌ها و ابتکارات جوانان گفت: پارک علم و فناوری این ظرفیت را فراهم کرده تا از این جوانان حمایت کند و ایده‌های آنها را شکوفا کند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تهران افزود: مقام معظم رهبری تاکیدات فراوانی به شرکت‌های دانش بنیان دارد و حمایت از این شرکت‌ها مبنای کار است تا بتوانیم تقش اساسی در ایجاد اشتغال و تولید در کشور ایجاد کنیم.

حسین زاده رشد و پویایی پارک علم و فناوری استان اردبیل را خوب ارزیابی کرد و افزود: در برگزاری رویداد استارتاپ و ایجاد هسته‌ها و واحدهای دانش بنیان و فناوری در این استان اقدامات خوبی انجام شده است.

وی افزود: در حال حاضر ۴۵۰ واحد فناور وشرکت‌های دانش بنیان در استان فعالیت می‌کنند و با امضای تفاهم نامه‌ای کارخانه نوآوری ایجاده شده که این اقدام بسیار مهم وتاثیر گذاری است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

طرح بازدید از وسایل گرمایشی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آتش‌نشانان پایتخت داوطلبانه با حضور در سطح شهر، ایمنی وسایل گرمایشی منازل، مهدکودک‌ها و خانه‌های سالمندان را کنترل کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، پارسال میزان تلفات ناشی از استنشاق گاز منواکسیدکربن حدود ۳۸ نفر بود که امسال به ۵۰ نفر رسیده است و ۲۵ افزایش داشته است، پس می‌توانیم با رعایت موارد ایمنی و استانداردسازی از وقوع حادثه جلوگیری کنیم.

انباشت زباله‌های بیمارستانی سرکوچه‌های شهر + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، زباله‌های بیمارستانی به زباله‌های شهر بازگشتند. مدتی می‌شود که دوباره شاهد دور ریخت زباله‌های بیمارستانی در مخزن‌های زباله شهری هستیم که در دسترس کودکان کار و زباله گردان قرار می‌گیرد. براساس آمارهای جهانی بین ۱۰ تا ۵۲ درصد زباله‌های بیمارستانی عفونی هستند و حتی در صورت بازیافت نیز ممکن است باعث انتقال بیماریهای واگیردار شوند. چرا که این زباله‌های بیمارستانی می‌تواند به آنها آسیب‌های گاه جبران ناپذیر وارد کند. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از این جبهه گیری اعلام کرده است مردم می‌توانند با دیدن زباله‌های بیمارستانی در مخازن زباله با وزارت بهداشت تماس گرفته و مراکز بهداشتی متخلف را معرفی کنند.

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.

شب عجیب و غریب طارمی در پرتغال با گل و پاس گل + فیلم

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بازی پایانی هفته سیزدهم لیگ برتر پرتغال بامداد امروز (سه‌شنبه) میان تیم‌های ریوآوه و ویسنته برگزار شد که ریوآوه با گل دقیقه ۶۳ مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی به برتری یک بر صفر رسید. مهدی طارمی در دقیقه ۸۷ این بازی با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال تیم ریوآوه با ‍‍۱۸ امتیاز ششم است. یاران مهرداد محمدی در تیم آوس نیز با اندوخته ۶ امتیازی قعرنشین هستند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر