بازسازی و احداث ایستگاه پمپاژ چم مهر به جهاد کشاورزی استان واگذار شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
بازسازی و احداث ایستگاه پمپاژ چم مهر به جهاد کشاورزی استان واگذار شود

بازسازی و احداث ایستگاه پمپاژ چم مهر به جهاد کشاورزی استان واگذار شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: بازسازی و احداث ایستگاه پمپاژ چم مهر به جهاد کشاورزی استان واگذار شود.

گودرز امیری در شورای برنامه‌ریزی و توسعه لرستان اظهار کرد: در مورد ایستگاه‌های پمپاژ شهرستان ‌پل‌دختر جلسه تخصصی تشکیل دادیم که ۷ میلیارد تومان به ایستگاه پمپاژ چم مهر و ۶ میلیارد تومان به واشیان اعتبار تخصیص داده شده است.

وی گفت: برای به ساماندهی ایستگاه‌های پمپاژ مقرر شد کار بازسازی و احداث ایستگاه پمپاژ چم مهر را به سازمان جهاد کشاورزی استان واگذار کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان افزود: چنانچه تا پایان سال ۹۹ مشکلات مربوط به سیل مرتفع نشود همچنان با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهیم بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر