راهپیمایی مردم بوشهر در محکومیت اقدامات اغتشاشگران برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
راهپیمایی مردم بوشهر در محکومیت اقدامات اغتشاشگران برگزار می‌شود

راهپیمایی مردم بوشهر در محکومیت اقدامات اغتشاشگران برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
بوشهر - راهپیمایی مردمی در بوشهر در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران و بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در راستای حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکوم کردن اقدامات آشوبگرانه اشرار، راهپیمایی مردم ولایت‌مدار بوشهر ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز شنبه دوم آذر برگزار می‌شود.

این راهپیمایی از نبش خیابان فاطمیه تا میدان امام خمینی (ره) بوشهر برگزار می‌شود.

گروه‌ها، نهادها و تشکل‌های مختلف مردمی در استان دارالحماسه بوشهر با صدور بیانیه‌های مختلف ضمن اعلام انزجار از اقدامات اخیر اغتشاشگران، با رهبر معظم انقلاب بیعت دوباره کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، شوراهای اسلامی استان بوشهر، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، حزب موتلفه اسلامی، جبهه پیروان خط امام و رهبری، جبهه پایداری، جمعیت رهپویان، جمعیت جانبازان، حزب توسعه و اعتدال، جامعه جوانان متحد اسلامی، کانون فرهنگیان و جامعه کارگران در بیانیه‌های مختلف ضمن تاکید بر پیگیری خواسته‌های مردم و تامین رفاه و معیشت عمومی آورده‌اند راه مردم از آشوب گران و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه جداست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا19 ساعت قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا16 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

لحظه تصادف اتوبوس با مأمور پلیس رانندگی! + فیلم / هند

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، ایستادن یک مأمور رانندگی در محل نامناسب یک تقاطع شلوغ موجب شد تا او دچار حادثه شود. این مأمور پلیس که هویتش «کولدیپ سینگ» اعلام شده در وسط یک تقاطع شلوغ ایستاده بود که ناگهان یک اتوبوس با او برخورد کرد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که سینگ پشت به اتوبوس ایستاده است پس از برخورد اتوبوس، چند متر جلوتر پرتاب می‌شود. خوشبختانه راننده اتوبوس موفق به کنترل خودرو شد و پس از برخورد توانست اتوبوس را متوقف کند. این مأمور رانندگی شکایتی را علیه راننده اتوبوس مطرح کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر