بجنورد| سهمیه بنزین ۲۵۰ لیتری تاکسی‌های دوگانه سوز فردا شارژ می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
بجنورد| سهمیه بنزین ۲۵۰ لیتری تاکسی‌های دوگانه سوز فردا شارژ می‌شود

بجنورد| سهمیه بنزین ۲۵۰ لیتری تاکسی‌های دوگانه سوز فردا شارژ می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی از شارژ کارت سوخت تاکسی‌های دوگانه‌سوز از فردا خبر داد.

- اخبار استانها -

مجتبی شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: سهمیه تاکسی‌های دوگانه سوز درون‌شهری از ابتدای آذر ماه اعمال می‌شود.

وی با اشاره به سهمیه تاکسی‌های دوگانه سوز درون‌شهری افزود: سهمیه تاکسی‌های دوگانه سوز درون‌شهری ۲۵۰ لیتر است و از ابتدای آذر ماه کارت سوخت آن‌ها شارژ می‌شود ضمن اینکه این رقم برای تاکسی‌های بنزینی درون شهری ۴۰۰ لیتر می‌باشد و در حال حاضر کارت سوخت آن‌ها شارژ شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی با بیان اینکه سهمیه موتورهای سه‌چرخ با پلاک شخصی همان ۲۵ لیتر است، تصریح کرد: برای آن دسته از موتورهای سه‌چرخ که فاید پلاک هستند در حال رایزنی هستیم تا برای آن‌ها هم سهمیه بنزین در نظر گرفته شود.

وی با اعلام توضیحاتی در خصوص تعیین و تکلیف سهمیه بنزین پیک‌های موتوری، تاکسی‌های اینترنتی و وانت بار با پلاک عمومی خاطرنشان کرد: بر این اساس مقرر شد شهرداری به منظور تعیین سهمیه بنزین پیک‌های موتوری، تاکسی‌های اینترنتی و وانت بار با پلاک عمومی سامانه‌ای را طراحی کند تا بر اساس پیمایش آن‌ها به آن‌ها سهمیه بنزین تعلق بگیرد.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

شکوری با بیان این مطلب که رمز کارت‌های سوخت ۴ رقم آخر کدملی صاحب کارت سوخت است، گفت: چنانچه شخصی تاکنون موفق به انجام مراحل نقل و انقال کارت سوخت وسیله نقلیه خود نشده می‌تواند با در اختیار داشتن اصل و کپی کارت خودرو، کارت سوخت و کارت ملی به آدرس خیابان تربیت مقابل مجتمع فرهنگی و هنری گلشن و یا به شرکت پخش ملی فرآورده‌های نفتی استان مراجعه کند. این کار در شهرستان‌های شیروان و اسفراین در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان مربوطه انجام می‌شود.

شکور تصریح کرد: همچنین سهمیه سوخت سایر وسایل نقلیه به این شرح است: سهمیه تاکسی‌های درون شهری با سوخت بنزین ۴۰۰ لیتر، سهمیه تاکسی‌های درون شهری دوگانه سوز ۲۵۰ لیتر، سهمیه تاکسی‌های بین شهری با سوخت بنزین ۷۵۰ لیتر، سهمیه تاکسی‌های بین شهری دوگانه سوز ۴۵۰ لیتر

سهمیه بنزین سرویس مدارس ۱۲۰ لیتر، سهمیه تاکسی‌های تلفنی با سوخت بنزین ۲۰۰ لیتر، سهمیه تاکسی‌های تلفنی دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اکثر نقاط کشور بارانی شد

مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
وضعیت آب و هوا ۱۶ آذر؛ پیام مازند - طبق پیش بینی کارشناس هواشناسی امروز اکثر نقاط کشور شاهد بارش باران هستیم که در ارتفاعات به صورت برف خواهد بود و این سامانه ار فردا به سمت شرق کشور می‌رود. دریافت ۱۹ MB

ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: پیش بینی می‌شود امروز بر شدت بارش‌ها افزود شود. وی گفت: شدت بارش‌ها در استان‌های حاشیه زاگرس، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نواحی غربی استان اصفهان و شمال استان فارس بیشتر خواهد شد. سرکرده افزود: پیش بینی می‌شود بالا آمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر را در این استان‌ها داشته باشیم. کارشناس هواشناسی گفت: امروز در استان‌های غربی کشور از جمله آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام و همچنین در بوشهر بارش خواهیم داشت. آقای سرکرده افزود: به تدریج این سامانه روز دوشنبه از نواحی غربی عبور و کشور را ترک می‌کند، اما سامانه بارشی جدیدی از جنوب و جنوب غرب، وارد کشور می‌شود که روز دوشنبه و سه شنبه کل نیمه جنوبی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

بهره برداری از بزرگراه شهید نجفی رستگار

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
مرحله‌ی نخست این طرح بزرگراه امام رضا را به آزادگان متصل و بار ترافیکی مناطق ۱۵ و ۲۰ را روان می‌کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرحله دوم این بزرگراه به مسافت چهارکیلومتر پایان امسال به بهره برداری می‌رسد.
همشهریهمشهری22 ساعت قبل
همچنین اعتیاد به مواد صنعتی در آنها بیشتر است. باستانی با اشاره به اینکه اعتیاد زنان بیشتر به تبع یکی از مردان خانواده صورت می‌گیرد، گفت: زنانی که درگیر اعتیاد می‌شوند نقش‌شان در تربیت فرزندان‌شان به مخاطره می‌افتد. وی ادامه داد: به همین دلایل زنان نیازمند توجه خاص‌اند. سابقه همکاری ما با ستاد مبارزه با مواد مخدر به این صورت بوده که عضو کمیته زنان بودیم که در سال اخیر بدون فعالیت بوده و ما دعوت نشدیم. باستانی افزود: امید است امروز با تفاهم‌نامه‌ای که امضا می‌شود در زمینه‌های مرتبط با اعتیاد زنان و تهیه طرح‌های مربوط تا سال ۱۴۰۰ همکاری داشته باشیم.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه تهران حضور یافت. * در ابتدای این دیدار تعدادی از نمایندگان دانشجویان مطالبات و دغدغه‌های دانشجویی و مردمی خود را با رئیس دستگاه قضا در میان گذاشتند. همچنین گسترش عدالت در کشور، برخورد با فساد در سطوح مختلف، کاهش پرونده‌های قضایی، شفافیت آرای قضایی، پیگیری موضوع افراد عادی و رسمی از دیگر مطالبات دانشجویان از رئیس دستگاه قضا بود. * انتقاد به نحوه اطلاع رسانی دستگاه قضا و عملکرد رسانه‌ای یکی دیگر از خواسته‌های دانشجویان بود. بر این اساس بیشترین سئوالاتی که از رئیس دستگاه قضا مطرح شد به شرح زیر اعلام شد:۱-چرا دادرسی پرونده سکه ثامن علیرغم گذشت یک سال و نیم از بازداشت متهم انجام نمی‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه این یک امتحان برای انسان‌هاست، خاطرنشان کرد: این آیه پیام‌های متفاوتی دارد، وقتی قرآن کریم می‌فرماید‌ ای مردم، یاور خداوند باشید به این معنی نیست که به خداوند کمک کنید چرا که خداوند بی‌نیاز از کمک است، بلکه هدف این است که یاور دین خداوند باشید. وی یادآور شد: خیر انسان و فرزندانش در کمک به دین اسلام است، تنها راه نجات انسان از دوزخ در یاور خداوند بودن است. وی با اشاره به روایتی از امام باقر (ع) که فرمودند کمک به ما با شمشیر مانند کمک با زبان است، گفت: در این روایت امام باقر (ع)، کمک تا جهاد زبانی و تبلیغی تا آنجا راه دارد که مانع پیدایش جنگ و خونریزی شود. از این رو جهاد تبلیغی و مالی را مقدم بر جهاد نظامی به شمار رفته است. نماینده، ولی فقیه در ارتش افزود: همکاری معتقدانه و مومنانه با سازمان‌های اطلاعاتی و برای جلوگیری از موفقیت فتنه گران در هتک حرمت اسلام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که انجام آن بر همه ما یک تکلیف شرعی است.

نظرها

اخبار بیشتر