حماسه مردم دیار حافظان قرآن علیه آشوبگران / اسلامشهری‌ها حماسه آفریدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
حماسه مردم دیار حافظان قرآن علیه آشوبگران / اسلامشهری‌ها حماسه آفریدند

حماسه مردم دیار حافظان قرآن علیه آشوبگران / اسلامشهری‌ها حماسه آفریدند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مردم شهرستان اسلامشهر امروز با حضور در راهپیمایی انزجار خود را نسبت به آشوب گران و اخلال گران اموال عمومی اعلام کردند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، مردم غیور و شهیدپرور شهرستان اسلامشهر امروز با حضور حداکثری خود در راهپیمایی علیه آشوبگران و ضدانقلابیون با سردادن فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آشوب‌گر فتنه‌گر» و «رهبر اگر فرمان دهد، جان را نثارش می‌کنیم» نفرت خود را نسبت به آشوب گرانی که آسایش و آرامش مردم را در روزهای اخیر ربوده بودند اعلام کردند.

اقشار مختلف مردم اعم از کسبه و بازاریان، نوجوانان، جوانان، بانوان، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات و مسئولان شهرستان اسلامشهر همه در این راهپیمایی باشکوه حاضر و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید پیمان بستند.

در ادامه راهپیمایان ضمن اعلام حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برخورد و مجازات مسببان اغتشاشات اخیر، اعتراض خود را نسبت به تصمیم دولت مبنی بر افزایش قیمت غیرمنتظره بنزین، معضلات اقتصادی و اشتغال جوانان اعلام کردند.

گفتنی است طی روزهای اخیر در پی افزایش قیمت بنزین عده‌ای افراد فرصت طلب ضمن سوءاستفاده از نوجوانان و جوانان دست به تخریب اموال عمومی زدند و با استفاده از سلاح‌های گرم و سرد نظم منطقه را برهم زده و به بانک‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، جایگاه‌های سوخت بنزین و برخی ساختمان‌های اداری و شخصی آسیب رساندند.

گزارش از بهاره عشقی صابر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک2 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر