لیگ برتر بسکتبال| شکست خانگی توفارقان آذرشهر در مصاف با شورا و شهرداری قزوین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
لیگ برتر بسکتبال| شکست خانگی توفارقان آذرشهر در مصاف با شورا و شهرداری قزوین

لیگ برتر بسکتبال| شکست خانگی توفارقان آذرشهر در مصاف با شورا و شهرداری قزوین

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دیدار تیم توفارقان آذرشهر با شورا و شهرداری قزوین با برتری ۸۷ بر ۸۳ تیم مهمان به پایان رسید.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم توفارقان آذرشهر از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) در چارچوب دیدارهای هفته ششم لیگ برتر بسکتبال کشور در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف شورا و شهرداری قزوین رفت و با نتیجه ۸۷ بر ۸۳ مقابل این تیم تن به شکست داد.

از ابتدای بازی این تیم میزبان بود که عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت و توانست با نتیجه ۲۷ بر ۱۵ در کوارتر نخست به پیروزی برسد. بازی در این کوارتر تا دقیقه ۶ با نتیجه ۹ بر صفر به نفع توفارقان دنبال شد اما تلاش بازیکنان تیم مهمان در دقیقه ۶ نتیجه داد و توپ وارد سبد تیم توفارقان شد تا بازی با نتیجه ۹ بر ۲ پیگیری شود.

در کوارتر دوم این تیم شورا و شهرداری قزوین بود که توانست عملکرد بهتری از خود نشان دهد. شاگردان امید حمیدی در این کوارتر موفق شدند اختلاف امتیازی ایجادشده در کوارتر نخست را جبران کرده و از میزبان خود پیش بیافتند. این تیم در کوارتر دوم با نتیجه ۲۶ بر ۱۳ به پیروزی رسید تا در مجموع دو کوارتر، بازی با برتری ۴۱ بر ۴۰ شورا و شهرداری قزوین به پایان برسد. در این کوارتر تیم مهمان برای نخستین بار در امتیاز ۳۱ بر ۳۳ از توفارقان پیش افتاده و برتری خود را حفظ کرد.

کوارتر سوم بازی نیز با برتری تیم مهمان آغاز شد و اختلاف دو تیم در مقطعی از بازی به ۱۰ امتیاز رسید اما کلوین آمایو به تنهایی ۸ امتیاز برای توفارقان کسب کرده و نتیجه ۵۸ بر ۴۸ را به ۵۸ بر ۵۶ تبدیل کرد. در ادامه باز هم شورا و شهرداری قزوین برتری نسبی خود را حفظ کرده و موفق شد این کوارتر را با برتری ۲۶ بر ۲۲ به پایان برساند. بدین ترتیب کوارتر سوم بازی در مجموع با برتری ۶۷ بر ۶۲ تیم مهمان همراه بود.

در کوارتر پایانی بازی نیز تیم مهمان عملکرد بهتری داشت و توانست برتری خود مقابل توفارقان آذرشهر را حفظ کند. این بازی در نهایت با نتیجه ۸۷ بر ۸۳ به نفع شورا و شهرداری قزوین به پایان رسید.

به گزارش تسنیم، دیدار تیم توفارقان آذرشهر با شورا و شهرداری قزوین در حالی آغاز شد که کمتر از ۵۰ هوادار در سالن شهید پورشریفی تبریز حضور داشتند اما رفته‌رفته به تعداد تماشاگران افزوده‌شده و تعداد تماشاگران حاضر در سالن به حدود ۲۰۰ نفر رسید.

تماشاگران حاضر در سالن در دقایقی از بازی کلوین آمایو را به خاطر عملکرد خوبش در این بازی و دیدارهای گذشته توفارقان مورد تشویق قرار دادند.

در دقایق پایانی بازی که اختلاف امتیاز به ۳ رسیده بود، تماشاگران حاضر در سالن با افزایش شدت تشویق‌های خود، از بازیکنان تیمشان خواستند تا با حملات بیشتر نتیجه بازی را تغییر دهند. پس از این تشویق‌ها اختلاف به یک امتیاز رسید اما باز هم این تیم مهمان بود که اختلاف امتیازی را افزایش داد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

نظرها

اخبار بیشتر