کاربران خبرآنلاین خطاب به ترامپ: نشان بده تا ببینیم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. بین‌المللی
کاربران خبرآنلاین خطاب به ترامپ: نشان بده تا ببینیم!

کاربران خبرآنلاین خطاب به ترامپ: نشان بده تا ببینیم!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اجرای گام چهارم تعهدات برجامی از سوی ایران، گفت: حالا می بینید!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اظهار نظر ترامپ در پاسخ به خبرنگاری که این سوال را در کاخ سفید از او پرسید، در میان کاربران خبرآنلاین با واکنش گسترده‌ای مواجه شد که بعضا به تمسخر و استهزاء گرفته شد.

ترامپ در گفت‌وگوی کوتاهی با خبرنگاران مقابل کاخ سفید، در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» درباره اینکه چه اقدامی باید در واکنش به راه‌اندازی سانتریفیوژهای پیشرفته ایرانی انجام شود، گفت: «ما در حال بررسی آن هستیم، خواهید دید».

وی همچنین در پاسخ به این سوال «تحریم‌ها تا کجا دیگر کافی نیستند و هم‌اکنون به کدام سمت رهسپار هستیم»، فقط به گفتن یک کلمه بسنده کرد: «ببینید!»

این خبر بالاترین میزان بازدید و کامنت را در آبان ماه امسال در سرویس بین الملل خبرآنلاین داشته است عمده کاربران در اینباره نوشته‌اند که ترامپ دیگر چه چیز را می‌خواهد نشان دهد اگر منظورش حمله نظامی است که جرات آن را هم ندارد. در ادامه واکنش برخی از کاربران را می‌خوانیم:

کاربری نوشت: ترامپ حرف مفت زیاد میزنه. هیچ غلطی نمیتونه بکنه. فقط مسولین اتحادشون را حفظ کنند و بفکر مردم باشند. مردمم مثل کوه پشت دولتشونند

مخاطبی عنوان کرد که ترامپ به همه وعده هایش عمل کرده است که با واکنش منفی کاربران مواجه شد.

کاربری در پاسخ به این کامنت نوشت: برو عمو یه چی شنیدی هی مثل طوطی تکرار میکنی. حتما پیش خودت هم فکر میکنی خیلی درک و فهم سیاسیت بالاست. ترامپ دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک کشید؟ هیلاری کلینتون را به زندان انداخت؟ نیروهای آمریکایی را از خاورمیانه خارج کرد؟ طرح خدمات درمانی اوباما-کر با طرح جمهوری خواه‌ها جایگزین کرد؟ قوانین مهاجرتی را در سطح فدرال اصلاح کرد؟ مکزیک را مجبور به پرداخت هزینه‌های حفاظت از مرز مشترک کرد؟ ورود مهاجرین رنگین پوست را محدود کرد؟ اینها همه شعارهای انتخاباتی اش بود و اتفاقا سفیدپوستهای آمریکایی به خاطر همین بهش رای دادن. اون رونق اقتصادی هم که ازش حرف می‌زنند به گفته خیلی از اقتصاد دانها از اواخر دوره اوباما شروع شده.

مخاطبی دیگر نوشت: آره خصوصا حمله به ایران

کاربر دیگری نوشت: کجا ترامپ به حرفش عمل کرد آقای پاسخ. یادتون رفته روزهایی که شماره میداد. میگفت پای تلفن نشستم الان ایرانیا زنگ میزنن؟؟ چی شد؟ ترامپ برای شما خداست. برای ما عددی نیست. این موضع ضعفی هم که ایران اخیرا تو اقتصاد قرار گرفته ربطی به ترامپ نداره. ایران اینقدر بزرگ و قوی هست که تحریمها اثر چندانی روش نگذاره

مخاطب دیگری در پاسخ نوشت: اینکه ترامپ هر حرفی زده عمل کرده منطقی نیست. ترامپ فقط اقتصاد دان قوی بشمار میره در آمریکا ولی در سیاست خارجی ضعیف است حداقل در مقابل ایران و دولتمردان مقتدر نداریم. بهترین زمان برای بهره وری از رفتار‌های منفعل ترامپ است

مخاطب دیگری نوشت: ترامپ اگه کاری میتونست بکنه خیلی وقت پیش انجام میداد باور کن ایران در جواب اونا خیلی کوبنده جواب خواهد اگر عکس العملی نشون بده

کاربر دیگری نوشت: آمریکا واقعا عاجز شده، هر تحریمی گذاشته دولت و ملت ازش رد شدند و دیگه تیری نمونده براش بجز اینکه تسلیم خواسته ما باشه. ترامپ میخاست که ملت و دولت ما رو تسلیم کنه در واقع خودش باید تسلیم خواسته ما بشه و اینا همش لطف خداونده

مخاطب دیگری نوشت: نشون بده تا ببینیم. اما خیال نمیکنم دیدنش چنگی به دل بزنه

کاربر دیگری نوشت: ترامپ هم تا میبینه نمیتونه کاری کنه تحریم میکنه خو بیا اسم کل ایرانی هارو بنویس و یهو تحریم کن دیگه … یکی نیست بهش بگه اگه تحریم و فشار اقتصادی جلوی مارو، سرزمینی که برای نشستن هر مسئول روی صندلی نمایندش ۷۲ تا شهید داده میگرفت همون زمان جنگ عراق میگرفت …. نه الان که مردمانی داریم از جنس آهن و دلی خدایی به نام سربازان (سپاه پاسداران جمهوری انقلاب اسلامی ایران که هیچ یک از دشمنان نمیتونن از پا درشون بیارن. هزاران خانواده‌ای که فرزندانشان را برای این خاک قربانی کردن **ما را از تحریم نترسانید ما فرزندان شهیدات همت و باکری‌ها هستیم …

شما می‌توانید مشروح کامنت‌ها را اینجا بخوانید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو1 روز قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌المللل خبرگزاری تسنیم، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در پیامی توئیتری دخالت مقامات فرانسوی در امور داخلی ایران را غیرقابل تحمل خواند. موسوی در توئیتر نوشت: «فرانسوی‌ها فراموش نکنند که ایران یک حاکمیت مستقل است؛ نه دولت و نه قوه قضائیه ما از هیچ کسی حتی توصیه هم نمی‌پذیرند. دخالت در امور داخلی ایران هم برای ما غیر قابل تحمل است.» انتهای پیام/.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
سردار مرتضی قربانی گفته بود «به فرمان رهبری، دستمان روی ماشه است» وزیر اطلاع رسانی لبنان به اظهارات مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران واکنش نشان داد. مشاور فرمانده سپاه اخیرا گفته بود: رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود. براساس عرب نیوز، جمال الجراح، وزیر اطلاع رسانی لبنان در واکنش به اظهارات مرتضی قربانی، مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران ایران گفت: این سخنان غیرقابل قبول است. ایران می‌تواند به هر شیوه‌ای که مایل است از خود دفاع کند اما لبنان نه میدانی باز برای استفاده دیگر کشورها است و نه صندوق پستی سپاه پاسداران ایران است. رژیم صهیونیستی اگر مرتکب کوچک‌ترین خطایی در قبال ایران شود، از همان لبنان «تل‌آویو» را با خاک یکسان می‌کنیم و اصلا نیازی نیست که از ایران موشک و تجهیزات بلند شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم زنیت سن‌پترزبورگ روسیه که مثل همیشه سردار آزمون را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۲۳:۳۰ سه‌شنبه شب در چارچوب بازی‌های هفته ششم گروه G لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دا لوز لیسبون مقابل بنفیکا ۴ امتیازی قرار گرفت که در قعر جدول قرار داشت. در حالی که دو تیم بدون گل زده به رختکن رفته بودند، تنها با گذشت ۶۱ ثانیه از شروع نیمه دوم تیم بنفیکا توانست روی پاس در عرض پیزی و ضربه تمام کننده امانوئل سروی به گل برسد و امیدهای صعودش از این مرحله را زنده کند. بنفیکا بخاطر باخت ۳ بر یک دور رفت در خانه زنیت سن‌پترزبورگ نیاز به یک گل دیگر داشت تا در جدول گروهی بالاتر از تیم روسی قرار بگیرد که در دقیقه ۵۸ با ضربه پنالتی پیزی موفق به انجام این کار شد. تیم بنفیکا با این ۲ گل امتیازاتش را در عدد ۷ با لیون که در دیدار همزمان با یک گل از لایپزیش آلمان عقب بود را برابر کرد، اما بخاطر عملکرد ضعیف‌تر در دیدارهای مقابل هم با لیون، در جایگاه سوم ایستاده تا یاران آزمون فعلا قعرنشین شده باشند. سردار آزمون در دیدار با بنفیکا علاوه بر گل به خودی، ۴۹ لمس توپ داشت، یک شوت خطرناک داخل چارچوب و دو شوت به بیرون زد، ۲۴ پاس دقیق داد، دو بار برای سانتر اقدام کرد و در ۱۰ نبرد هوایی و زمینی برنده شد تا نمره متوسطی با این عملکرد بگیرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴- شهرام همایون با اشاره به فعالیت مهناز افشار در شبکه‌ای وابسته به عربستان سعودی توصیه‌ای را خطاب به او مطرح کرد. چند وقتی است که ویدئویی از مهناز افشار در فضای مجازی منتشر شده است که او را در کنار خوانندگان لس‌آنجلسی در برنامه استعدادیابی در یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی که از سوی عربستان سعودی اداره می‌شود، نشان می‌دهد. یکی از کسانی که نظر خود را درباره حضور مهناز افشار در این مسابقه‌ اعلام کرده است «شهرام همایون» مدیر شبکه ماهواره‌ای ضد انقلاب کانال یک است. همایون در بخشی از برنامه خود خطاب به مهناز افشار هنرپیشه ایرانی که چند ماهی است به اروپا مهاجرت کرده است از تصمیمش برای همکاری با این برنامه ابراز نگرانی کرد. مهناز افشار سلبریتی پرحاشیه چند هفته‌ای است که در کنار چند تن از خوانندگان لس‌آنجلسی مشغول ضبط برنامه‌ای با هدف به ظاهر استعدادیابی برای ایرانیان در خارج از کشور است که هزینه آن را عربستان سعودی بر عهده دارد.

نظرها

اخبار بیشتر