یواخیم لوو: ما شانس اصلی قهرمانی یورو ۲۰۲۰ نیستیم!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

یواخیم لوو: ما شانس اصلی قهرمانی یورو ۲۰۲۰ نیستیم!

ایلناخبرگزاری ایلنا |
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان شاگردانش را شانس اصلی قهرمانی یورو 2020 نمی‌داند.

یواخیم لوو: ما شانس اصلی قهرمانی یورو ۲۰۲۰ نیستیم! - 1

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان که در مسابقات جام جهانی روسیه یکی از بدترین نتایج تاریخ این کشور را کسب کرده‌ است اکنون در آستانه یکی دیگر از رقابت‌های بزرگ قاره اروپا تیمش را شانس قهرمانی نمی‌داند.

لوو در این باره گفت: «تیم هایی نظیر انگلیس، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک و هلند بالاتر از آلمان شانس‌های اصلی قهرمانی در یورو به حساب می‌آیند. آن‌ها نیز همچون ما تغییر نسل داشته‌اند اما با این وجود ما مدعی قهرمانی در یورو نیستیم.»

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

لوو در ادامه گفت: «من می‌خواهم به بازیکنانم تبریک بگویم. ما در ماه‌های اخیر تغییرات زیادی در ترکیب خود داشتیم و با حدود ۱۰ مصدوم پا به رقابت‌ها گذاشتیم اما با این وجود خوشحالم که به راحتی به رقابت‌های یورو صعود کردیم.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سهم معلولان از ورزش همگانی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نداشتن تحرک، برای معلولان هشداری جدی است، با فراهم کردن شرایط مناسب برای ورزش همگانی می‌توان از بروز مشکلات جدی برای آن‌ها جلوگیری کرد.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل تماشایی روبرتو کارلوس به پورتو (۱۹۹۷)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- سال ۱۹۹۷ در چنین روزی، روبرتو کارلوس در روز پیروزی ۴ بر ۰ رئال مادرید مقابل پورتو این گل تماشایی را به ثمر رساند. او در ۵۲۷ بازی با پیراهن رئال مادرید، ۶۹ گل به ثمر رساند.
طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- پس از اخراج شدن کارلو آنچلوتی از ناپولی، اورتون برای همکاری با او دست به کار می‌شود. اسکای گزارش می‌دهد: البته هنوز احتمال دارد تا دیوید مویس به طور موقت و تا پیدا شدن یک سرمربی مناسب، هدایت باشگاه را به دست بگیرد. در حالی که دیروز خبر از علاقه اورتون به اونای امری رسید، حالا ظاهرا آرسنال هم برای جانشینی او، آنچلوتی را به عنوان یکی از گزینه‌ها در نظر دارد. چندی پیش ویتور پریرا (سرمربی پرتغالی شاغل در لیگ چین) خودش را از گزینه‌های اورتون برای جانشینی مارکو سیلوا کنار کشید. در حال حاضر دانکن فرگوسن هدایت اورتون را به صورت موقت در دست دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشامیر قلعه‌نوعی که در کنفرانس خبری مشهد خود با خبرنگاران حاضر در صحنه دچار درگیری شد و مجبور به ترک کرد سالن کرده بود، با حضور مدیربرنامۀ همیشه جنجالی پرسپولیسی که نسبت فامیلی نزدیکی با علی کریمی دارد، اسکورت شد مورد حمایت وی قرار گرفت، شهروز پاشاکی محبوبیت چندانی نزد اهالی فوتبال ندارد؛ او پیش‌تر عامل جدایی بازیکنانی چون رامین رضاییان و طارمی و … از پرسپولیس معرفی شده بود.

نظرها

اخبار بیشتر