آلگری، گزینه اصلی هدایت پاریسن‌ژرمن
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
آلگری، گزینه اصلی هدایت پاریسن‌ژرمن

آلگری، گزینه اصلی هدایت پاریسن‌ژرمن

نودخبرگزاری نود |
توتواسپورت از حضور احتمالی مکس آلگری در پاریسن‌ژرمن در تابستان 2020 خبر داده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، پاریسن‌ژرمن با کسب ۳۰ امتیاز از ۱۳ بازی نخست خود در لیگ یک با اختلافی ۸ امتیازی نسبت به مارسی در جایگاه نخست حضور یافته و فاصله چندانی تا کسب سومین قهرمانی متوالی ندارد.

پاریزین در لیگ قهرمانان نیز نمایش درخشانی داشته و با کسب ۱۲ امتیاز از ۴ بازی نخست گروه A، با ایجاد فاصله ۵ امتیازی با رئال مادرید بخت اصلی صعود به عنوان سرگروه محسوب می‌شود.

با این حال نشریه توتواسپورت گزارش داده در صورت ناکامی دوباره توماس توخل در مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا، او شانس چندانی برای ادامه حضور در پاریسن‌ژرمن نخواهد داشت و این نشریه تورینی از ماسیمیلیانو آلگری به عنوان گزینه نخست هدایت پی‌اس‌جی در صورت جدایی توخل نام برده است.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

آلگری که سابقه هدایت میلان را هم در کارنامه خود دارد در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ هدایت یوونتوس را به عهده داشت و این تیم را به ۵ قهرمانی متوالی در سری آ رساند. یووه به همراه او در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ به فینال لیگ قهرمانان هم رسید و اگرچه هر دو فینال را به بارسلونا و رئال مادرید واگذار کرد، اما همین کارنامه موجب شده تا پاریسی‌ها رویای فتح اروپا را با آلگری، امکان پذیر ببینند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

ویدیو؛ انیمیشن زیبای بلیچر ریپورت از ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، روز دوشنبه برگزار خواهد شد. صفحه رسمی بلیچر ریپورت این ویدیو را به همین مناسبت منتشر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر