دشمن می‌خواهد مردم را از صندوق رأی دور کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
دشمن می‌خواهد مردم را از صندوق رأی دور کند

دشمن می‌خواهد مردم را از صندوق رأی دور کند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
کمتر از 4 ماه دیگر تا انتخابات مجلس باقیمانده است، انتخاباتی که حتما باید در مسیر افزایش مشارکت مردم در آن حرکت کنیم.

متاسفانه بعد از افزایش قیمت بنزین، برخی نارضایتی‌ها شکل گرفت و ابهاماتی برای مردم ایجاد شد. با اینکه اصل این حرکت درست بود اما باید نهادهای مدیریتی و مسئولان مردم را نسبت به درست بودن این تصمیم اقناع کنند. انتقاداتی که مردم دارند باید توسط دولتمردان، نمایندگان و دیگر مسئولان شفاف و روشن پاسخ داده شود.

ما نمایندگان مجلس قول‌ها و وعده هایی به مردم داده‌ایم و مسئولیت هایی در قبال آنها داریم، دولتمردان هم مسئولیت هایی دیگر دارند، همه باید در کنار هم تلاش کنیم ضمن عمل به مسئولیت هایمان کاری نکنیم اعتماد مردم آسیب ببیند. اگر این مسیر دنبال نشود قطعا باعث دلسردی مردم خواهد شد و بر میزان مشارکت آنها در انتخابات نیز تاثیر می‌گذارد.

البته ذکر یک نکته ضرورت دارد، در ناآرامی‌های اخیر برخی رفتارهای هنجارشکنانه هم شاهد بودیم که حکایت از آن داشت که مدیریت این رفتارها و آشوب‌ها خارج از کشور بوده است. متاسفانه در نتیجه همین آشوب‌ها بسیاری از اموال عمومی و حتی اموال مردم آسیب دید و از بین رفت. باید با شناسایی و برخورد با این افراد، آسیب‌های وارد شده به مردم جبران شود.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

دولت هم وعده هایی به مردم داده که نگران شرایط اقتصادی بعد از گران شدن بنزین نباشند، باید همه تلاش کنیم تا این وعده‌ها محقق شده و دغدغه مردم رفع شود.

خوشبختانه تا به امروز مردم همیشه در مقاطع حساس به پشتیبانی نظام آمده‌اند و حمایت خود را در انتخابات نشان داده‌اند. امیدواریم مردم آگاه باشند و اجازه ندهند این اتفاق‌ها که هدایت شده از خارج از کشور و با هدف بی اعتماد کردن آنها و حتی کاهش مشارکت شان در انتخابات است، آن‌ها را از حضور در پای صندوق‌های رای دور کند.

*نماینده سمیرم در مجلس دهم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

فیلم/ رهبر انقلاب در حال امدادرسانی به مردم سیل‌زده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم| شمخانی خطاب به خانواده قربانیان اعتراضات بنزینی: نگران نباشید/ ما از جنس شما و خادم مردم هستیم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل

فیلم | زورگیری خشن از یک زن، زد و خورد در سخنرانی قالیباف و دردناک‌ترین اتفاق هفته!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

نظرها

اخبار بیشتر