چرا هسته ‌ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس منتقل ‌شد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سیاسی

چرا هسته ‌ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس منتقل ‌شد؟

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: با استقرار ستاد فرماندهی نداجا در بندرعباس و هدایت نیروهای دریایی با تمرکز بیشتر، در آینده نزدیک شاهد بازدارندگی گسترش یافته در دریا خواهیم بود.

آفتاب‌‌نیوز :

امیر دریادار حسین خانزادی در حاشیه افتتاح ستاد فرماندهی نداجا در جمع خبرنگاران ‌‌اظهار داشت: جمهوری اسلامی مرزهای آبی زیادی دارد و از طریق سواحل مکران بی‌واسطه به آب‌های آزاد متصل است، از سال‌های گذشته موضوع جابه‌جایی نیروی دریایی از تهران به بندرعباس در دستور کار قرار گرفت و امروز هم در آستانه ۷ آذر و پیش از روز نیروی دریایی هسته اولیه ستاد به بندرعباس منتقل شد.

وی افزود: این جابه‌جایی به معنای توجه بیشتر نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی به سواحل مکران، تنگه هرمز، خلیج فارس و دریای عمان است.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

چرا هسته ‌ستاد نیروی دریایی ارتش به بندرعباس منتقل ‌شد؟ - 5

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با این تصمیم هسته اولیه ستاد به بندرعباس منتقل می‌شو‌د و هدایت نیروها در منطقه با کنترل و تمرکز بیشتری توسط این ستاد انجام شده و موجب افزایش سرعت عملیات ستادی می‌شود.

وی گفت: این امر به ناوگان نیروی دریایی این اجازه را می‌دهد که تمرکز بیشتری در دریا داشته باشد و بازدارندگی گسترش یافته را از سوی نداجا در آینده نزدیک در دریا شاهد خواهیم بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

نظرها

اخبار بیشتر