:: مهرپور-اهدای جایزه اتحادیه ABU به رسانه ملی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

:: مهرپور-اهدای جایزه اتحادیه ABU به رسانه ملی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما در توکیو از اهدای جایزه اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانویسه به رسانه ملی گزارش می‌دهد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

جایزه بخش توسعه زیر ساخت و صنعت رسانه نشست اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه به سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رسید.

------------

مصاحبه با علیدادی معاون سازمان صداوسیما

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشگاه جوان ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین21 ساعت قبل
عصر کرد - رضا رشیدپور مجری سابق «حالا خورشید» با یک برنامه ویژه شب یلدا به تلویزیون برمی‌گرددمجری «حالا خورشید» پس از ماه‌ها در شب یلدا برمیگردد «شب‌آرام» نام برنامه‌ ویژه شبکه سه برای شب یلدا است. برنامه‌ای که قرار است اجرای آن را رضا رشیدپور برعهده داشته باشد و با همکاری تیم «حالا خورشید» ساخته می‌شود. برنامه رضا رشیدپور در شب یلداپس از آن رشیدپور تصمیم گرفت از تلویزیون به سینما برود و یک فیلم سینمایی با موضوع مورد علاقه‌اش یعنی پرواز تهیه‌ کند. رضا رشیدپور سال گذشته هم «شب‌آرام» را به عنوان برنامه ویژه شب یلدا در دو شب متوالی روی آنتن برد. بیشتر بدانید: چهره جدید رضا رشیدپور که باعث تعجب مخاطبانش شد + عکسبیشتر بدانید: آیا تیپ جدید رضا رشیدپور و چاق شدنش ربطی به فیلم ساختنش دارد؟؟ بیشتر بدانید: خداحافظی رشیدپور با تلویزیون؟ / آغاز روزهای سخت رشیدپورمنبع: khabaronline. ir
ایسناایسنا16 ساعت قبل
ایسنا/کرمان استاندار کرمان اظهار کرد: پیشنهاد می‌شود استان کرمان قطب رباتیک کشور معرفی شود، لذا سازمان فنی و حرفه‌ای زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای این امر را ایجاد کند. «محمدجواد فدایی» امروز ۲۰ آذرماه در جلسه شورای عالی مهارت استان کرمان با حضور رییس آموزش فنی و حرفه‌ای کشور یادآوری کرد: در شورای فنی استان کرمان مصوب شد که نیروهای فنی بدون مهارت در پروژه‌ها حضور نداشته باشند. عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با بیان این مطلب که در خصوص آموزش فنی و حرفه‌ای به سربازان باید در فرآیندصدور گواهینامه مهارت به آنها تسریع صورت گیرد، عنوان کرد: پیشنهاد می‌شود استان کرمان قطب رباتیک کشور معرفی شود، لذا سازمان فنی و حرفه‌ای زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم برای این امر را ایجاد کند. به گزارش ایسنا، معاون پژوهش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز در این جلسه تاکید کرد: انتصابات در کشور باید براساس شایستگی صورت گیرد و نگاه جنسیتی را حذف کرد زیرا خانم‌ها توانایی زیادی دارند که باید با خودباوری این نگاه حذف می‌شود. وی ادامه داد: اگر جلب مشارکت داشته باشیم و از ظرفیت‌های آموزشی همه دستگاه‌ها استفاده کنیم دیگر مشکلی در حرفه‌آموزی نداریم.

مسابقه تا یلدا بخوانیم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
وی ادامه داد: معمولا قبل از آنکه کانالی را در یوتیوب مسدود کنند، پیام هشداری ارسال می‌کنند اما در مورد پرس تی‌وی، هیچ پیامی دریافت نشد و همزمانی آن با بسته شدن کانال یوتیوب هیسپان تی‌وی، نشان می‌دهد که بحث محتوا نبوده و اشکالی که گرفته شد این بود که این دو کانال، متعلق به ایران هستند. عبدالحسین تاکید کرد: این مساله بیشتر سیاسی است تا اینکه به محتوا مربوط باشد. این چهارمین بار است که کانال یوتیوب پرس تی‌وی با نزدیک به ۱۸ هزار مشترک مسدود می‌شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
نویسنده کتاب «موسیقی، فقه، انقلاب اسلامی، تهدید یافرصت» گفت: در رویکرد رهبر انقلاب نگاه ایجابی به موسیقی وجود دارد ولی این نگاه مورد ملاحظه قرار نگرفته وما دچار فقر سندی درباره موسیقی هستیم. تطورات فتاوای علمای شیعه در مورد موسیقیوی در ادامه به تطورات فتاوای علمای شیعه در مورد موسیقی پرداخت؛ به نظر من اسلام با وجود موسیقی مشکل ندارد، بلکه ماهیت و کارکرد موسیقی است که موضوع فتوا باید باشد. امام خمینی (ره) اوایل انقلاب موسیقی را حرام اعلام می­ کنند و این در نامه ایشان به رادیو دریا مشخص است، اما از سال ۶۲ به بعد و از وقتی که موسیقی ­دان­ها مسیر موسیقی را عوض کردند، امام نیز فتوا به حلیت برخی موسیقی­‌ها می­ دهند. «ابزار موسیقی هم مبتنی بر فطرت انسان ساخته شده است» که نظریه حکما اسلامی در مورد ابزار موسیقی، همین است. دچار فقر سندی در مورد موسیقی هستیمکتاب «موسیقی، فقه، انقلاب اسلامی، تهدید یا فرصت» در ادامه گفت: البته ایشان در درس خارج خودشان ۶ بار می­ فرمایند موسیقی­‌های جمهوری اسلامی غالبش حرام است، اما این نگاه و فرمایشات رهبر انقلاب در سند نویسی ­ها مورد ملاحظه قرار نگرفته است، در حالی که ما دچار فقر سندی در مورد موسیقی هستیم.

نظرها

اخبار بیشتر