دولت نباید به قوه قضائیه فسادستیز انگ‌ بزند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
دولت نباید به قوه قضائیه فسادستیز انگ‌ بزند

دولت نباید به قوه قضائیه فسادستیز انگ‌ بزند

فارسخبرگزاری فارس |
نماینده شادگان در مجلس گفت: دولت نباید به قوه قضائیه که در چند ماه اخیر مسبب افزایش امید در جامعه با فسادستیزی و برخورد با اخلالگران بوده است، اَنگ‌ بزند.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اظهارات اخیر حسن روحانی در یزد گفت: متأسفانه آقای روحانی همواره به مخالفان به چشم عده‌ای قلیل، بی‌سواد و بی‌شناسنامه نگاه کرده است در حالی که این نگاه به هیچ وجه صحیح نیست.

وی افزود: عامه مردم و نخبگان ملت از وضعیت موجود کشور ناراضی هستند.

نماینده شادگان در مجلس افزود: وضعیت اقتصادی کشور بسیار نامطلوب است که عمده این موضوع به بی‌کفایتی و ضعف دولت بازمی‌گردد.

ناصری‌نژاد با بیان اینکه ضعف حسن روحانی در عدم مدیریت دولتش و بخش‌های زیرمجموعه آن و عدم استفاده از منابع مالی و اعتباری توانسته شرایط کشور را به سمت وضعیت فعلی سوق دهد.

وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید نتوانست از ظرفیت و پتانسیل نیروهای توانمند داخلی استفاده کند و بر همین اساس هم فرصت‌ها را از دست داد.

ناصری‌نژاد با بیان اینکه روحانی و دولت تدبیر و امید همه هم و غم خود و برنامه‌های دولت را به پای برجام گره زده و تمامی ظرفیت‌های کشور را بر همین اساس معطل نگه داشت.

نماینده شادگان در مجلس تصریح کرد: دولت می‌توانست بدون نگاه و چشم‌داشت به اروپا، آمریکا و برجام مشکلات کشور را حل و فصل کند، اما با بی‌توجهی به ظرفیت‌های داخلی و نگاه غرب‌زده مسبب ایجاد مشکلات جدی در کشور هستند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی با بیان اینکه متأسفانه دولتمردان حاضر نیستند صدای منتقدین و معترضین را بشنوند، گفت: صدای قالب ملت و جوانان، نخبگان، تحصیلکردگان و فرهنگیان در آمده و باید دولت فکری به حال نوع مدیریت و وضعیت اقتصادی کشور کند.

ناصری‌نژاد گفت: بی‌انگیزگی و بی‌تدبیری دولت را در موضوع بازار سکه و ارز، خانه و کالاهای اساسی به عینه مشاهده کردیم. این در حالی است که ما با بی‌اخلاقی، فساد و اختلاس در بخش‌های مختلف هم شاهد هستیم و به نظر می‌رسد که هیچ کس به دنبال اصلاح این امور نیست.

نماینده شادگان در مجلس گفت: دولتمردان نباید به قوه قضائیه که در چند ماه اخیر مسبب افزایش امید در جامعه با فسادستیزی و برخورد با سوداگران و اخلالگران بوده است انگ‌های مختلفی بزند و به نظر می‌رسد که دولت با این اتهام‌افکنی و ایجاد تردید در اقدامات دستگاه عدلیه به دنبال فرافکنی است.

وی گفت: دولت باید به صدای واقعی ملت و اعتراضاتی که مردم در برابر دولتمردان انجام می‌دهند گوش دهد.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری23 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل

فیلم | رئیس جمهور: قدرت نقد نشود احتمال انحراف دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.

فیلم/دوربین مخفی: فست فود با سس بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

وصول هزار میلیارد تومان مالیات شناسایی شده تا پایان آبان

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه این سازمان، امسال تا پایان آبان، ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات شناسایی نشده را شناسایی و معرفی کرده است، گفت: سازمان امور مالیاتی هم برای این مالیات‌ها، برگ تشخیص صادر کرده که حدود هزار میلیارد تومان از این مبلغ وصول شده است. وی اضافه کرد: یکی از اولویت‌ها و رویکرد‌های مهم سازمان بازرسی کشور‏، پیگیری و شناسایی بستر‌های فسادزا و اصلاح آن است که بخش قابل توجهی از این بستر‌ها باید توسط قوه مجریه‏، اصلاح شود. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان گفت: بخشی از این بستر‌ها هم ناشی از قوانین و مقررات است که باید اصلاح شود. وی تاکید کرد: فساد، خط قرمز سازمان بازرسی و دستگاه قضایی است و بدون هیچ اغماضی با آن برخورد می‌کنیم. حجت الاسلام و المسلمین درویشیان ادامه داد: در سازمان بازرسی کل کشور هم تخلفی انجام شود حتما برخورد می‌کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.

نظرها

اخبار بیشتر