به آینده تیم شهرداری بندرعباس خوش‌بینم/موتور امتیازگیری بازیکنانم روشن‌شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
به آینده تیم شهرداری بندرعباس خوش‌بینم/موتور امتیازگیری بازیکنانم روشن‌شد

به آینده تیم شهرداری بندرعباس خوش‌بینم/موتور امتیازگیری بازیکنانم روشن‌شد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/هرمزگان سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس گفت: به آینده تیم شهرداری بندرعباس خوش‌بینم و به‌طور حتم از این پس با استرس کمتر و تجربه بیشتر وارد زمین می‌شویم.

رضا هنگام پور پس از پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: بازیکنانم برابر ذوب‌آهن اصفهان نشان دادند لیاقت بیشتر از این‌ها را دارند و سرانجام بدشانسی دست از سر تیم شهرداری بندرعباس برداشت.

وی با بیان اینکه به دلیل نخستین حضور تیم شهرداری بندرعباس در رقابت‌های لیگ برتر و عدم تجربه کافی در بین بازیکنان در هفته‌های نخست با استرس وارد زمین می‌شویم، اظهار کرد: در دو دیدار گذشته در ثانیه‌های پایانی با اختلاف یک امتیاز نتیجه بازی را واگذار کردیم که این موضوع از بی‌تجربگی‌مان بود.

هنگام پور با اشاره به اینکه با آنالیز مناسب از تیم ذوب‌آهن اصفهان وارد زمین شدیم، اضافه کرد: بازیکنانم در این دیدار هرچه در توان داشتند، ارائه کردند و از تک‌تک بازیکنانم رضایت دارم و قدردان تمامی زحماتشان هستم.

وی با بیان اینکه در دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان بازیکنان شهرداری بندرعباس قابلیت اصلی خود را به نمایش گذاشتند، عنوان کرد: بازیکنان خارجی‌مان به دلیل دیر ملحق شدن به تیم کمی ناهماهنگی در دیدارهای نخست گریبان گیرشان شده بود که خوشبختانه این موضوع هفته‌به‌هفته در حال برطرف شدن است.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس با تمجید از نمایش ویلی و کدر دو بازیکن خارجی تیمش، افزود: به آینده تیم شهرداری بندرعباس خوش‌بینم و به‌طور حتم از این پس با استرس کمتر و تجربه بیشتر وارد زمین می‌شویم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان، موتور امتیازگیری بازیکنانش روشن‌شده و در هفته‌های آتی شاهد پیروزی‌های این تیم باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

ویروسی که قرن‌هاست «جان» می‌گیرد + فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
مهم‌ترین علائم آنفلوآنزاصالحی با اشاره به مهم‌ترین علائم بیماری آنفلوآنزا، اظهار کرد: آنفلوآنزا طیفی از علائم را شامل می‌شود. طول دوره بیماری آنفلوآنزا سه تا پنج روز است و فرد باید استراحت کند. در عین حال اگر به این بیماری مبتلا شدند به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرند. البته اگر بیمار دچار علائم تنفسی شده باشد، بیمار به اورژانس می‌آید و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. اما اگر بیماری علائم تنفسی داشته و به درمان‌های خاص نیاز داشته باشد، تحت نظر قرار می‌گیرند.

درددل کریم پدر عروس نگون بخت سقزی / مرگ ۱۱ میهمان عروسی چگونه رقم خورد! + عکس

رکنارکنا23 ساعت قبل
عروس سقزی از همان شب در خانه پدرش ماندگار شده و هنوز هم باور ندارد چه بر سرشان آمده است. حالا عروس ٢٧ساله در خانه پدر غصه می‌خورد و لحظات مرگ میهمانانش را مرور می‌کند. عروس نگون بخت در خانه پدری مانده استاز همان شب دخترم به خانه ما آمد و دامادم با پای شکسته پیگیر حادثه. غیر از این نیست که مالک تالار این بلا را سر ما آورده. حالا مالک تالار فراری است.

گفتگوی صریح دانشجویان با رئیس دستگاه قضا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه همچنین تاکید کرد که جریان دانشجویی همواره باید دلداده نظام و انقلاب باشد و در زمینه هر اشکالی در کشور احساس مسئولیت کند.

استراماچونی با استقلال فسخ کرد

مهرمهر16 ساعت قبل

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف1 روز قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.

نظرها

اخبار بیشتر