جدول/ قیمت خرید واحد مسکونی در یافت آباد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اقتصادی

در ادامه بخوانید

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس کل بانک مرکزی هشدار داد؛ مردم دارایی‌های خود را در معرض ریسک خرید و فروش ارز قرار ندهند. بازار ارزبازار ارز هفته گذشته را با نوسان پشت سر گذاشت و قیمت دلار در پایان هفته به ۱۳ هزار تومان رسید. بازار بورس بازار بورس برخلاف بازار‌های موازی هفته پر رونقی را پشت سر گذاشت و نقدینگی قابل توجهی به این بازار وارد شد. بازار سکه و طلابازار سکه و طلا نیز به دلیل نوسانات بازار ارز هفته گذشته با نوسان زیادی همراه بود و قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

بدون تعارف با دانشمند تازه آزاد شده از زندان‌های آمریکا + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود سلیمانی یکی از دانشمندان علوم پزشکی ترمیمی و هماتولوژی (خون‌شناسی) و همچنین نخبه تحسین‌شده ایرانی در عرصه داخلی و بین‌المللی در روز ۱۶ آذر پس از تحمل ۱۴ ماه گروگان گیری و حبس غیرقانونی در آمریکا آزاد و تحویل مقامات ایرانی شد. این استاد دانشگاه‌های کشورمان که به اتهام واهی دور زدن تحریم‌های غیرقانونی آمریکا بازداشت شده بود با تلاش‌ها و پیگیری‌های وزارت امور خارجه و همکاری نهاد‌های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی ایران و در یک فرایند دیپلماتیک با همکاری دولت سوئیس آزاد شد. در این روند با تصویب شورای عالی امنیت ملی و همکاری و موافقت نهاد‌های قضایی و امنیتی «ژائو ونگ» شهروند آمریکایی که به جرم جاسوسی در حال گذراندن دوران محکومیت خود در ایران بود با رافت اسلامی آزاد و تحویل مقامات سوئیسی برای بازگشت به آمریکا شد. در ادامه گفتگوی مسعود سلیمانی با برنامه بدون تعارف را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: بدون تعارف با جوان ۳۷ ساله‌ای که ۹ سال است بدون پول، عمل جراحی مغز و اعصاب می‌کند + فیلمانتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
کاهش دوباره قیمت دلار، آنها که از هراس موج جدید گرانی، ارز خریده بودند را نقره‌داغ کرد. ماجرا دوباره از پیج‌ها و کانال‌هایی شروع شد که بر طبل گرانی دلار می‌زنند، بی‌آنکه این گرانی منطق اقتصادی داشته باشد. اقتصاددانان می‌گویند نه قیمت جهانی طلا بالا رفته و نه اتفاق خاصی در اقتصاد ایران افتاده که ارزش پول ملی را به این سرعت پایین بیاورد. با این حال دلالان به امید سرقت محترمانه پول مردم، تنها در سه روز، دلار را ۳۰درصد گران کردند تا بار دیگر نابلدان بازار، قربانی دلالی ارز شوند. در این میان باید از دولتمردان هم انتقاد کرد که چطور با انفعال، زمینه دزدی دلاری را رقم زدند تا با کاهش دوباره نرخ ارز، برخی خود را سرزنش کنند که کاهش فریب تبلیغات دروغین را نمی‌خوردند.

نظرها

اخبار بیشتر