گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد هرمزگان راه اندازی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد هرمزگان راه اندازی شد

گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد هرمزگان راه اندازی شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
طی مراسمی گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد استان هرمزگان در صداوسیمای مرکز خلیج فارس راه اندازی و افتتاح شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، به مناسبت آغاز هفته بسیج، گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد با حضور فرمانده سپاه استان و مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس راه اندازی و افتتاح شد.

این گروه تلویزیونی قرار است برنامه‌های طرح تحول محلات در زمینه‌های محرومیت زدایی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، کارآفرینی و اشتغالزایی را در قالب تهیه مستند و برنامه کوتاه پوشش دهد.

«عاشقان ولایت» نخستین ویژه برنامه گروه تلویزیونی سپاه امام سجاد استان هرمزگان است که قرار است ۲۰۰ دقیقه برنامه تولیدی را در ایام هفته بسیج پخش کند، این برنامه هر روز ساعت ۲۰:۲۰ دقیقه از شبکه خلیج فارس به مدت ۲۰ دقیقه پخش می‌شود.

گفتنی است هفته بسیج از تاریخ ۳۰ آبان شروع و تا ۶ آذر ادامه دارد و در استان هرمزگان ۷۵۰ برنامه از جمله ۱۲۰ طرح اقتصادی و محرومیت زدایی با محوریت خدمات اجتماعی در این هفته اجرا خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو3 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک3 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو4 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

گل از راه دور دروازبان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر