پاکستان هیچ‌گاه اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. سیاسی
پاکستان هیچ‌گاه اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت

پاکستان هیچ‌گاه اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت

برناخبرگزاری برنا |
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان:

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، محمد فیصل، سخنگوی وزارت خارجه پاکستان گفت: این کشور نیز همانند سایر اعضای سازمان همکاری اسلامی اقدامات توسعه طلبانه اسرائیل را بر خلاف قوانین بین المللی می‌داند.

محمد فیصل افزود: پاکستان هیچ گاه اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت.

بیشتر بخوانید:

قاسمی از مذاکرات فشرده با اروپا در خصوص اینستکس خبر داد ۵ مرزبان آزادشده میرجاوه به ایران تحویل داده شدند

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
عضو پارلمان ایالت پنجاب پاکستان گفت: مدعیان حقوق بشر نسبت به نقض صریح حقوق بشر در یمن، فلسطین و کشمیر خود را به خواب زده‌اند. «سیده زهرا نقوی» عضو رسمی پارلمان ایالت پنجاب پاکستان و دبیر بانوان حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان در پیامی با انتقاد از سکوت جامعه جهانی و نهاد‌های بین المللی حامی حقوق بشر در قبال وضعیت اسف بار در یمن، نوار غزه و کشمیر تصریح کرد: مراد از حقوق بشر باید احترام بدون تعصب به حقوق تمامی انسان‌های روی زمین باشد. وی افزود: در نقاط مختلف جهان روز جهانی حقوق بشر برگزار می‌شود و ظاهرا اهداف سازمان حقوق بشر هم این است که در هر جای دنیا ظلمی شود، آن را نکوهش و برای حل آن اقدام کند، اما ما شاهدیم مردم یمن، کشمیر و فلسطین با بدترین نقض حقوق بشر مواجه هستند و مدعیان حقوق بشر خودشان را نسبت به این مسائل به خواب زده و رویکرد دوگانه‌ای را پیشی گرفته‌اند. نقوی ادامه داد: مسلمانان پاکستان، سکوت سازمان حقوق بشر در قبال جنایات رژیم جعلی اسرائیل به مردم مظلوم فلسطین، جنایات عربستان به مسلمانان یمنی و رویکرد نظامی سخت هند در کشمیر تحت کنترل خود را به شدت محکوم می‌کنند. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از اسلام آباد؛ به نقل از پایگاه خبری «مجلس وحدت مسلمین پاکستان»،

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر