یکی از وظایف بسیج مبارزه با شیطان بزرگ آمریکاست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
یکی از وظایف بسیج مبارزه با شیطان بزرگ آمریکاست

یکی از وظایف بسیج مبارزه با شیطان بزرگ آمریکاست

مهرخبرگزاری مهر |
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پس از تسخیر لانه جاسوسی حضرت امام فرمان تاسیس شجره طیبه بسیج را صادر فرمودند. یکی از وظایف بسیج مبارزه با شیطان بزرگ آمریکاست.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران به مناسبت هفته بسیج، با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس شجره طیبه بسیج قرار داریم، اظهارداشت: پس از تسخیر لانه جاسوسی حضرت امام فرمان تاسیس شجره طیبه بسیج را صادر فرمودند. یکی از وظایف بسیج مبارزه با شیطان بزرگ آمریکاست.

ادامه دارد …

در سایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف1 ساعت قبل
«بقایی» در بیمارستان اعصاب و روان بستری شدگروه سیاسی الف، ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۵ ۳۹۸۰۹۱۹۰۹۳۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشاروکیل حمید بقایی گفت: موکلم به دلیل مشکلات جسمی و روانی در بیمارستان بستری شده و بر اساس ۱۰ گواهی پزشکی، وضعیت وی خطرناک گزارش شده است.

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

فیلم/ تغییر طرح بنزینی دولت در مجلس آینده

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

فیلم| مجادله یک دانشجو با رئیسی درباره رهبر انقلاب

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
اصولگرایان می‌گویند آرای قشر مذهبی تماما متعلق به آنهاست و قشر غیرمذهبی متعلق به اصلاح‌طلبان! اصولگرایان می‌گویند آرای قشر فرودست جامعه متعلق به آنهاست و آرای قشر ثروتمند - یا به تعبیر آن‌ها اشراف‌زاده و مرفهین بی‌درد - متعلق به اصلاح‌طلبان. در ثانی اگر چنانچه گفته شد او در تشخیص خود در مورد پایگاه و بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان اشتباه بوده باشد، در نتیجه می‌توان نتیجه گرفت که آن بخش از بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان که در طبقه مذهبی و حاشیه‌نشین قرار می‌گیرند، رای خود را از اصلاح‌طلبان دریغ خواهند کرد. ماجرا فقط این نیست؛ افزایش قیمت بنزین غالب بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان را از این جریان ناامید خواهد کرد؛ چراکه دست‌کم این نوع اجرای طرح بنزینی و نیز در تقابل با وعده‌های اصلاح‌طلبان در مورد شفافیت است. از طرفی، بنزین فقط یکی از دلایل نارضایتی بدنه اجتماعی اصلاح‌طلبان از عملکرد این جریان است.

فیلم/دوربین مخفی: فست فود با سس بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر