آنالیز عملکرد تیم امید با استیلی؛ بدون کلین‌شیت، بازنده نیمه مربیان و ‌فرصت‌سوز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
آنالیز عملکرد تیم امید با استیلی؛ بدون کلین‌شیت، بازنده نیمه مربیان و ‌فرصت‌سوز

آنالیز عملکرد تیم امید با استیلی؛ بدون کلین‌شیت، بازنده نیمه مربیان و ‌فرصت‌سوز

تیم امید ایران در پنج بازی با هدایت حمید استیلی تنها یک برد داشته و سه دیدار اخیر 2 بار شکست خورده است؛ حال باید دید در فاصله کم باقیمانده تا مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو چه تغییراتی در روند کاری این تیم به وجود می‌آید.

اعتمادآنلاین|تیم فوتبال امید ایران شب گذشته (پنجشنبه) در دیداری تدارکاتی مقابل امید قطر قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا آخرین اردو پیش از برگزاری اردوی متصل به مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یک باخت به اتمام برسد.

شاگردان حمید استیلی در این اردو ابتدا تمرینات خود را در تهران آغاز کردند. سپس راهی اندونزی شدند و ۲ دیدار تدارکاتی مقابل این تیم انجام دادند. هدف از حضور در اندونزی خو گرفتن با آب و هوای کشور تایلند بود. جایی که قرار است مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در آن برگزار شود. در مرحله آخر امیدهای ایران بدون ۲ لژیونر خود به قطر رفتند تا در برابر امیدهای این کشور که هدایتشان بر عهده فلیکس سانچز است قرار بگیرند. دیداری که با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم میزبان تمام شد.

حمید استیلی از زمانی که به جای فرهاد مجیدی سکان هدایت تیم امید را به دست گرفته، پنج دیدار تدارکاتی را انجام داده که ماحصل آن یک برد، ۲ تساوی و ۲ شکست بوده است. هر ۲ باخت در اردوی اخیر به دست آمد و تنها برد مقابل استرالیا در اردوی قبل حاصل شد.

تساوی یک بر یک مقابل شهر خودرو آغاز کار استیلی با تیم المپیک بود. امیدها در گام دوم با گل‌های علی شجاعی و عارف آغاسی از سد استرالیا گذشتند. سومین و چهارمین دیدار به تساوی یک و بر یک و باخت ۲ بر یک مقابل اندونزی منجر شد و نهایتا شکست ۲ بر یک مقابل قطر پایان کار تیم امید ایران بود. ما در هر پنج بازی گل زدیم و در همه مسابقات دروازه‌مان باز شد. ۶ گل زدیم که پنج گل در نیمه اول و تنها یک گل در ۴۵ دقیقه دوم به ثمر رسید. در سوی مقابل ۴ گل در نیمه نخست و سه گل در نیمه دوم دریافت کرده‌ایم. تیم حمید استیلی هم در نیمه اول خوب گل می‌زند و هم خوب گل می‌خورد اما در نیمه مربیان، بیشتر تسلیم بوده است. یونس دلفی، علی شجاعی، عارف آغاسی، رضا شکاری، محمدرضا آزادی و امید نورافکن گلزنان ایران در این پنج مسابقه بوده‌اند.

در وبسایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

زمان زیادی تا شروع مسابقات باقی نمانده و اردوی بعدی تیم امید به مسابقات انتخابی منتج می‌شود. ایرادات زیادی خصوصا در فاز دفاعی و همچنین در به ثمر رساندن موقعیت‌ها وجود دارد که انتظار می‌رود در مدت زمان باقیمانده برایش چاره‌ای اندیشیده شود. امیدهای ایران از لحاظ آماده‌سازی چه با زلاتکو کرانچار چه با فرهاد مجیدی و چه حالا با حمید استیلی در شرایط به مراتب بهتری نسبت به ادوار گذشته بوده‌اند. وزیر ورزش و جوانان نیز از لفظ «باید» برای المپیکی شدن این تیم استفاده کرد. باید دید این تیم می‌تواند از گروهی که کره جنوبی، چین و ازبکستان در آن حضور دارند، صعود کند و در نهایت جزو سه تیم برتر مسابقات باشد تا از ۴۴ ساله شدن طلسم المپیک جلوگیری کند یا خیر.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ استقبال فوق العاده تورنتو رپترز از کوای لنارد و دادن حلقه قهرمانی به او

طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار تورنتو رپترز و لس آنجلس کلیپرز، همانطور که انتظار می‌رفت استقبال بی نظیری از کوای لنرد شد و ستاره فصل گذشته رپترز، حلقه قهرمانی اش را از دست کایل لاوری دریافت کرد. یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهای رپترز، ساختن صحنه‌ای فوق العاده از گیم وینر لنرد مقابل فیلادلفیا سونی سیکسرز بود.

گل سلیم آمالا به آرسنال (استاندارد لیژ ۲-۰ آرسنال)

طرفداریطرفداری2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر