قیمت جدید محصولات سایپا امروز ۱ آذر+ جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اقتصادی

قیمت جدید محصولات سایپا امروز ۱ آذر+ جدول

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: آخرین قیمت محصولات سایپا اعلام شد.

قیمت جدید محصولات سایپا امروز ۱ آذر+ جدول - 1

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

به گزارش رکنا، در حال حاضر قیمت هر دستگاه تیبا در بازار آزاد ۵۶ میلیون تومان است.

در ادامه آخرین نرخ محصولات سایپا را مشاهده می‌کنید:

قیمت جدید محصولات سایپا امروز ۱ آذر+ جدول - 6قیمت جدید محصولات سایپا امروز ۱ آذر+ جدول - 7

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فعالسازی رمز دوم پویا

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، فعالسازی رمز دوم پویا، ضریب امنیت تراکنش‌های اینترنتی را افزایش می‌دهد و از کلاهبرداری‌های اینترنتی و سوءاستفاده از حساب‌های بانکی جلوگیری می‌کند. چنانچه فقط از کارتخوان یا خودپرداز استفاده می‌کنید نیازی به فعالسازی رمز دوم پویا نیست برای آشنایی بیشتر با نحوه فعالسازی رمز دوم، گزارش آذری بقا را مشاهده نمایید.
فردا نیوزفردا نیوز18 ساعت قبل
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان شدصرافی‌های بانکی قیمت دلار را با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز، ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین کرده‌اند. به گزارش تسنیم، در پی افزایش قیمت دلار در بازار آزاد و رسمی، صرافی‌های بانکی نیز قیمت خرید و فروش دلار و یورو را نسبت به صبح ۱۵۰ تومان افزایش دادند. فعالان بازار معتقدند دلیل اقتصادی برای افزایش قیمت ارز وجود ندارد و جریان‌های سیاسی اخیر و افزایش قیمت بنزین مهمترین دلیل این گرانی هاست. هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۳ هزار و ۹۷۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۷۸ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۶۳۹ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد. صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۵۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.
فارسفارس1 روز قبل
اینکه با پول غیرقانونی یا همان «زیرمیزی» معروف، همین تحریم و کمبود یا نبود دارو و تجهیزات قابل رفع باشد! به‌این‌ترتیب، فرآیند طولانی چکاپ کلی سلامت شروع می‌شود، ‌ فرآیندی که حدود ۲ ماه طول می‌کشد.» دکتر خبر نداشت تحریم هستیم؟! پول را که واریز کنید، ‌ همین فردا بیمارتان عمل می‌شود!» ما فقط نگاهش می‌کنیم و از خودمان می‌پرسیم: مگر تحریم نیستیم؟! قرار می‌شود پول را به‌صورت نقد به آن رابط بدهیم. پول که وصول می‌شود، دکتر وقت عمل را از ۳ ماه آینده به یک ماه آینده و از آن به همین هفته تبدیل می‌کند!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ابوالقاسم رحیمی انارکی در حاشیه رونمایی از ۳۱ پروژه جدید احداث مسکن در کشور درباره زمزمه‌های افزایش سقف وام خرید مسکن اظهار کرد: ‌ تا ۲ هفته آینده افزایش سقف تسهیلات مسکن در شورای پول و اعتبار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وی درباره کارت مصالح ساختمانی نیز افزود: اجرای این طرح با مسائل حقوقی مواجه شده بود که پس از برطرف کردن این موانع، کارت مصالح ساختمانی را تا پایان سال عملیاتی خواهیم کرد. چندی پیش وزیر راه و شهرسازی افزایش وام خرید مسکن به ۲۵۰میلیون تومان را رد کرده بود. از سوی دیگر، کانون سراسری انبوه‌سازان طی نامه‌ای به رئیس‌جمهوری پیشنهاد افزایش وام مسکن به ۳۰۰میلیون تومان را داد. کارشناسان و صاحبنظران اقتصادی بر این باورند که تحریک تقاضا در شرایط کنونی بازار مسکن نتیجه منفی بر قیمت‌ها دارد و اجرایی شدن آن در نهایت به زیان مردم خواهد شد.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
ایسنا/لرستان مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان گفت: صندوق بیمه محصولات کشاورزی پرونده مربوط به سیل را ۳۰ خردادماه بسته و به بیش از ۵۰۰۰ نزدیک به ۷۵ میلیارد ریال غرامت پرداخت کرده است. مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان ادامه داد: برخورد متولیان صندوق بیمه کشاورزی در گذشته ممکن است یکی دیگر از دلایل باشد، اما اکنون سازوکارها تغییر کرده و ما یک سازمان بزرگ دارای اعتبار مالی بالا هستیم. مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان با تأکید براین‌که عدم توسعه فرهنگ بیمه کشاورزی عمده مشکل ما در سطح کشور و استان است، عنوان کرد: امیدواریم روزی برسد که تمام کشاورزان به سمت بیمه محصولات خود بیایند. مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان با اشاره به تخریب ۱۰۰ درصدی ۴۵ واحد آبزی‌پروری در سیل فروردین‌ماه امسال، اظهار کرد: صندوق بیمه محصولات کشاورزی پرونده مربوط به سیل را ۳۰ خردادماه بسته و به بیش‌از پنج هزار نفر نزدیک به ۷۵ میلیارد ریال غرامت پرداخت کرده است. مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان تأکید کرد: برای کشاورزان ویژه که مروج بیمه کشاورزی هستند بیمه مجانی در نظر گرفته شده‌است.

نظرها

اخبار بیشتر