عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سیاسی

عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
عملیات نمایشی تاخت آبی خاکی با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و استاندار هرمزگان در ساحل بندرعباس اجرا شد.

آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده نیروی دریایی ارتش روز پنجشنبه در حاشیه اجرای این عملیات به خبرنگاران گفت: انجام چنین مانوری به منظور متوقف کردن عملیات ضد آبی و خاکی دشمنان و آمادگی کامل نیروهای دریایی برای بازپس‌گیری ساحل از طریق دریا است.

امیر دریادار حسین خانزادی افزود: این تاخت شامل، نفوذ از زیرسطح با زیر دریایی اسابحات توسط تکاوران غواص و قایق‌های کانو برای انجام شناسایی، نفوذ با هواناو، عملیات راپل تاکتیکی و هلی برن توسط ۲ فروند بالگرد sh و پیاده شدن تیم سازش در ساحل دشمن فرضی است که پس از باز پس‌گیری نسبت به تثبیت منطقه اقدام می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز وارد هرمزگان شد که ضمن بازدید از روند ساخت ناوموشک‌انداز زره در مراسم رونمایی از سه ساختمان انتقال هسته مرکزی ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش از تهران به بندرعباس حضور داشت.

عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 4عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 5عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 6عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 7عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 8عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 9عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 10عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 11عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 12عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 13عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 14عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 15عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 16عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 17عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 18عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 19عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 20عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 21عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 22عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 23عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 24عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 25عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 26عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 27عملیات تاخت آبی خاکی در ساحل بندرعباس+تصاویر - 28

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۱۳ آذر ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی چون بازداشت مدیرعامل معتاد، حمایت رهبر انقلاب از جوانان مومن، سخنرانی رئیس جمهور و … پرداخته است. انتهای پیام/

روایت «روحانی» از صحبت تلفنی با رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رئیس جمهور، در بیست‌و‌ششمین همایش بیمه و توسعه گفت: مشاورین و همراهان من را قانع کردند و در آخرین لحظات ترک نیویورک پاسخ تلفن رئیس جمهور آمریکا را دادم. انتهای پیام/

فیلم | مردان مسلح با m۱۶ در درگیری‌های ماهشهر چه کسانی بودند؟

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم| این «صدای اعتراض مردم» است

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض با نیروهای امنیتی و نظامیویدئویی از گفت‌وگو و درد و دل مردم معترض بعد از گرانی بنزین با نیروهای امنیتی و نظامی منتشر شده است.

شرط روحانی برای دیدار با ترامپ در سفر اخیر به نیویورک (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

تخلف بیش از یک و نیم میلیارد دلاری وزارت نفت

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: این پرونده به عملکرد سال ۸۹ تا ۹۳ مربوط می‌شود که رسیدگی کردیم و در نهایت، چون از نظر دیوان تمکین نشد، دادستان به ناچار دادخواست صادر کرد. دادستان دیوان محاسبات افزود: البته اگر آنان را قانع و ملزم می‌کردیم که سهم صندوق توسعه ملی را بپردازند ضرورتی به تعقیب شان نبود، اما چون نپذیرفتند اعلام کردیم که تعقیب می‌شوند تا کار به رای منتهی شود. آقای شجاعی افزود: ما معتقدیم که سوخت رسانی به کشتی‌های داخلی هم از مصادیق صادرات است و سهم صندوق توسعه ملی باید در آن دیده شود. چرا شرکت هپکو یا آذران با مشکل مواجه شدند؟ این در حالی است که هدف اصلی خصوصی سازی، تغییر مالکیت مدیریت به شیوه‌های قانونی است. وی مهمترین پرونده‌های واگذاری در سازمان خصوصی سازی را شامل شرکت کشت و صنعت مغان، پالایشگاه کرمانشاه، خودروسازی تبریز و آلومینیوم المهدی برشمرد.

نظرها

اخبار بیشتر