عملیات حشد شعبی در صلاح الدین/ کشف تونل داعش در ناحیه الباج
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. بین‌المللی
عملیات حشد شعبی در صلاح الدین/ کشف تونل داعش در ناحیه الباج

عملیات حشد شعبی در صلاح الدین/ کشف تونل داعش در ناحیه الباج

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
تسنیم نوشت: یگان‌های حشد شعبی و نیروهای امنیتی عراق عملیات مشترکی را در منطقه الصینیه در استان صلاح الدین اجرا کردند.

به گزارش سایت اطلاع رسانی حشد شعبی، نیروهای مشترک تیپ ۳۵ حشد شعبی و پلیس منطقه بیجی و دستگاههای امنیت ملی و اطلاعات عملیات حمله و بازرسی گسترده‌ای را در منطقه الصینیه استان صلاح الدین انجام دادند.

برپایه این گزارش، هدف از این عملیات بازداشت افراد تحت تعقیب در مناطقی بود که شاهد بازگشت آوارگان می‌باشد. این عملیات برای تامین امنیت این مناطق و جلوگیری از هرگونه خلل امنیتی برگزار شد.

کشف تونل داعش در ناحیه الباج

نیروهای حشد شعبی و ارتش عراق نیز یک تونل عناصر گروه تروریستی داعش را در ناحیه الباج در استان صلاح الدین کشف کردند.

برپایه این گزارش، نیروهای تیپ ۵۱ حشد شعبی وابسته به فرماندهی عملیات صلاح الدین و ارتش عراق در عملیات خود در روستای جفاف الخیل در جزیره تلول البالج انجام داده و این تونل را کشف کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ گفت: روسیه به فریبکاری خود ادامه اما کمیته اجرایی وادا به قوی‌ترین شکل ممکن پاسخ داد. وی افزود: این نقاط قوت، کمیته اجرایی را قادر ساخته تا در زمان مناسب تصمیمات صحیحی اتخاذ کند. مدت طولانی است که دوپینگ روسیه از پاکی ورزش کاسته بود. رئیس آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ یادآور شد: نقض استانداردها توسط آزمایشگاه مسکو توسط کمیته اجرایی وادا در سپتامبر ۲۰۱۸ ثابت و این کمیته خواستار پاسخ مقامات روسی شد. در نتیجه کمیته اجرایی وادا به قوی‌ترین شکل ممکن این مسائل را پاسخ داد.
تابناکتابناک9 ساعت قبل
این مصوبه به اتحادیه اروپا اجازه خواهد داد که طبق استانداردهای حقوق بشری خود دست به تحریم مقامات و افراد مختلف از سراسر دنیا بزند. این مصوبه به اتحادیه اروپا اجازه خواهد داد که طبق استانداردهای حقوق بشری خود دست به تحریم مقامات و افراد مختلف از سراسر دنیا بزند. بورل در کنفرانس مطبوعاتی پس از نشست وزیران خارجه اروپا، حقوق بشر را «اولویت آشکار اروپایی‌ها … و تعهد خویش» توصیف کرده است. این اقدامی ملموس خواهد بود که مجددا بر رهبری جهانی اتحادیه اروپا در موضوع حقوق بشر تأکید می‌کند. " این موضوع میتواند چالش بسیار اساسی را در آینده روابط ایران و اتحادیه اروپا ایجاد کند.

(ویدئو) انفجار مهیب مخزن پمپ بنزین در مدینه

فراروفرارو7 ساعت قبل
فرارو- مشتریان پمپ بنزین با خیال راحت منتظر هستند تا باکشان را پر کنند و مسیر خود را ادامه دهند که ناگهان انفجار مهیبی در پمپ بنزین رخ می‌دهد. مشتری‌های و کارکنان از همه جا بی خبر به خود می‌آیند و هر کدام از طریقی از مهلکه می‌گریزند. در ویدئو مشاهده می‌شود که شعله‌های آتش زبانه می‌کشند. دیگری به سمت اتومبیل خود رفته، سوار و پیاده می‌شود. نفر سوم دوست خود را از ماشین خارج کرده و پایش را روی گاز می‌گذارد، در حالی که شیلنگ پمپ بنزین هنوز به ماشینش متصل است.
افکارنیوزافکارنیوز22 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمجری مشهور شبکه «الجزیره» با طرح یک سؤال و گنجاندن نمادهایی از محور مقاومت به‌عنوان گزینه‌های نظرسنجی، سعودی‌ها را به باد تمسخر گرفت. اخبار بین الملل - «فیصل قاسم» در توئیتر نوشت: اگر شایعه بازگشت سفیر سعودی به دمشق درست باشد، او تحت‌الحمایه کدام گزینه قرار خواهد گرفت؟ ➖ قاسم سلیمانی ایران➖ حزب الله لبنان➖ شبه نظامیان شیعه نجباء (گروهی از حشد شعبی عراق) کاربران فضای مجازی بیشترین رأی را به گزینه «قاسم سلیمانی» داده‌اند و تلویحا شکست ریاض در برابر این فرمانده پرآوازه محور مقاومت را یادآور شده‌اند. عربستان سعودی گمان می‌کرد می‌تواند با حمایت از شورشیان تروریست در جنگ داخلی سوریه، مقدمات فروپاشی محور مقاومت را فراهم سازد؛ اما اکنون وادار به عقب‌نشینی شده است و خبرهای جدید حاکی از قصد آل سعود برای بازگشایی سفارت عربستان در دمشق می‌باشد.
فارسفارس8 ساعت قبل
معاون رئیس‌جمهور ترکیه گفت، شبه‌نظامیان «ی. پ. گ/پ. ک. ک» به اندازه گروه تروریستی داعش خطرناک هستند. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «فواد اکتای» معاون رئیس‌جمهور ترکیه روز دوشنبه از مصمم بودن ترکیه در ادامه مبارزه علیه تروریسم در منطقه خبر داد. ترکیه عملیات «چشمه صلح» را در روز ۹ اکتبر (۱۷ مهر) با هدف ادعایی از بین بردن تروریست در شمال سوریه و شرق رود فرات، حفظ مرزهای ترکیه و کمک به بازگشت ایمن آوارگان سوری و اطمینان از تمامیت ارضی سوریه راه‌اندازی کرده است. ترکیه طبق دو توافق جداگانه با آمریکا و روسیه، این عملیات را متوقف کرد و به شبه‌نظامیان ی. پ. گ/ پ. ک. ک اجازه داد تا از منطقه امن سوریه خارج شوند. شبه‌نظامیان ی. پ. گ از سوی ترکیه، آمریکا و اروپا گروه تروریستی شناخته شده‌اند.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
به دنبال فراخوان برای تظاهرات گسترده در مناطق مختلف عراق، نیروهای امنیتی این کشور تدابیر شدیدی را در بغداد اتخاذ کردند. طبق گفته این منابع، مقامات امنیتی عراق به منظور جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در جریان تظاهرات و تأمین امنیت میدان‌های محل تجمع معترضان تدابیر مختلفی را اتخاذ کرده‌اند. از سوی دیگر، شامگاه دوشنبه درگیری‌هایی میان نیروهای امنیتی و معترضان در استان کربلا شکل گرفت. برخی معترضان در کربلا قصد حمله به ساختمان فرمانداری و استانداری در محله البلدیه در مرکز شهر کربلا را داشتند که نیروهای امنیتی برای متفرق کردن آنها از گاز اشک‌آور استفاده کردند. معترضان عراقی همچنین مسیرهای میان بغداد و کربلا را مسدود کردند.

نظرها

اخبار بیشتر