آغاز حذف قبوض کاغذی گاز از امروز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. بازار سرمایه ایران
  4. اقتصادی
آغاز حذف قبوض کاغذی گاز از امروز

آغاز حذف قبوض کاغذی گاز از امروز

سخنگوی شرکت ملی گاز از حذف قبوض کاغذی از امروز خبر داد و افزود: برای رفاه حال مشترکان به کسانی که ثبت‌نام نکرده‌اند، دو ماه دیگر فرصت داده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از ایسنا، محمد عسگری با بیان این‌که تاکنون حدود ۶۰ درصد افراد در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: برای مشترکانی که ثبت‌نام کرده‌اند، قبوض کاغذی گاز ارسال نمی‌شود، اما برای آن‌هایی که ثبت‌نام نکرده‌اند، مهلت ارسال قبوض کاغذی گاز تا دو سال تمدید شده‌است. اما از همه مردم تقاضا داریم زودتر ثبت‌نام خود را در این طرح تکمیل کنند.

وی با اشاره به راهکارهای ثبت‌نام حذف قبوض کاغذی گاز اظهار کرد: هر استان راهکارهایی را برای این مساله اعلام کرده که در هرکدام از قبوض کاغذی گاز اعلام شده است؛ اما در مجموع دو راهکار ملی برای این مساله درنظر گرفته شده است. راهکار اول این است که مشترک به راحتی می‌تواند با مراجعه به سایت و ثبت‌نام فرایند کار را تکمیل کند.

وی افزود: در راهکار دوم هر مشترک می‌تواند برای هر شماره تلفن بی‌نهایت اشتراک وارد کند که برعکس این آن نیز ممکن است. به عبارت بهتر اگر یک مشترک مالکیت چند کنتور گاز را در اختیار داشته باشد، می‌تواند برای همه این کنتورها از یک شماره تلفن برای دریافت قبوض گاز استفاده کند و یا اگر در یک ساختمان کنتور گازی به صورت مشاء مورد استفاده قرار گیرد، همه اعضای آن ساختمان می‌توانند با وارد کردن شماره تلفن‌های متفاوت خود، وضعیت قبض گاز را مشاهده کنند.

سخنگوی شرکت ملی گاز درباره نحوه ثبت‌نام برای حذف قبوض کاغذی گاز، گفت: مشترکان می‌توانند با ارسال پیامک «۱*شماره اشتراک» به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴ برای حذف قبوض کاغذی گاز اقدام کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازار‌های مالی ۴۵

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما میانگین ارزش معاملات در این هفته حدود ۲۵ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است و این به معنای بازگشت رونق به بازار سرمایه است.
ایلناایلنا14 ساعت قبل
چهاردهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده تخلفات در بانک‌های ملت و پارسیان به ریاست قاضی موحد آغاز شد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، چهاردهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده تخلفات در بانک‌های ملت و پارسیان به ریاست قاضی موحد و در شعبه اول دادگاه ویژه جرایم اقتصادی علنی غیررسانه‌ای آغاز. لازم به توضیح است که جلسه سیزدهم این دادگاه نیز غیرعلنی برگزار شد و متهم علی دیواندری مدیرعامل اسبق بانک‌های ملت و پارسیان بخش دیگری از دفاعیات خود را ارائه کرد. در این پرونده علی دیواندری و ۸ متهم دیگر به‌ اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور محاکمه می‌شوند. علی دیوان‌دری، مجید سعادتی، بهروز مختاری، رحمت‌اله باختری، مهدی فلاحتیان، اسماعیل احدی، سمانه حضرتی آشتیانی، وحید نمازی و حسین ابوالحسنی متهمان این پرونده هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
در بینشان جوانی است که او را کارمند بانک سوخته کوثر معرفی می‌کنند. بااینکه دو هفته از آتش‌سوزی بانک گذشته اما کارمند بانک انگارهنوز شوکه است. شیشه‌های بانک شکسته بود و تعدادی برای غارت بانک خودشان را از لابه‌لای میله‌ها به داخل بانک می‌کشاندند. میلاد هم با هر زور و زحمتی که شده داخل بانک رفت و مرتب فریاد می‌زد «لطفا برید بیرون.» وسایل بانک را به غارت می‌بردند. قبل از اینکه بانک آتش بگیرد هر شخصی که وارد بانک می‌شد بیرونش می‌کردم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
این مقام وزارت خارجه آمریکا گفت تهران می‌گوید که ایران در حال صدور انقلاب خود به منطقه است در حالی که از نظر او برای همه روشن شده که بزرگترین صادرات دین‌سالاری، فساد است. مدیرکل خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا افزود این اقدام امروز مانعی برای برداشتن گام‌های دیگر نیست اما از بیان هرگونه جزئیاتی در این رابطه خودداری کرد. وی با اشاره به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این باره، مدعی شد این اقدام، نمونه رفتار ناپذیرفتنی ایران در منطقه است. مدیرکل خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا درباره کارزار فشارحداکثری هم گفت این کارزار کارایی دارد و می‌بیند که رشد اقتصادی آنها منفی شده و مردم به خیابان‌ها آمده‌اند. شنکر در حالی که سعی می‌کرد آنچه را که او فساد در ایران می‌نامید، عامل مشکلات اقتصادی معرفی کند در عین حال اعتراف کرد تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران، مشکلات اقتصادی ایران را تشدید کرده است.
همشهریهمشهری11 ساعت قبل
رهبر حزب لیبرال دموکرات انگلیس که طرفدار باقی ماندن در اتحادیه اروپا است، پیشنهاد همکاری با حزب کارگر را در صورت قبول خواسته‌های آن‌ها مطرح کرده است. هم‌چنین هر دلار آمریکا به ۱٫۳۲۵۱ دلار کانادا افزایش یافت. میشل آرون، استراتژیست ارزی در موسسه «استیت استریت» گفت: داده‌های اخیر نشان می‌دهد که اقتصاد آمریکا در وضعیتی بهتر از چیزی که پیش‌تر تصور می‌شد قرار دارد. به دنبال کاهش شدید رشد اقتصادی سومین اقتصاد بزرگ جهان، دولت ژاپن اعلام کرده یک بسته محرک ۱۲۰ میلیارد دلاری را برای تقویت رشد اقتصادی این کشور به زودی عملیاتی خواهد کرد. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای ۱٫۴۶۲۱ دلار مبادله شد.

نظرها

اخبار بیشتر