آغاز تکمیل ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
آغاز تکمیل ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

آغاز تکمیل ظرفیت پذیرش مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی(بدون آزمون) مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده و ثبت‌نام تا 30 دی ماه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، این مرکز همچنین اعلام کرد که پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش، ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ناپیوسته از روز ۳۰ آبان ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه ۳۰ دی ماه ادامه دارد، لذا متقاضیان پذیرش در این مقطع می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www. azmoon. net نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته محل‌ها اقدام نمایند و مطابق تقویم زمانی اعلام شده جهت تکمیل فرآیند ثبت نام به واحدهای دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه کنند.

شایان ذکر است متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته با دارا بودن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام نمایند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بلومبرگ، دولت چین دستور داده تا ۳سال دیگر تجهیزات و نرم افزارهای رایانشی خارجی در تمام دفاتر و سازمان‌های دولتی حذف شود. این اقدام تلاش گسترده چین برای کاهش اتکا به فناوری‌های خارجی و ارتقای صنعت داخلی را نشان می‌دهد. طبق یادداشت یکی از کارمندان کارگزاری China Securities، هدف طرح مذکور آن است که تا سال آینده ۳۰ درصد، در ۲۰۲۱ میلادی ۵۰ درصد و در ۲۰۲۲ میلادی ۲۰ درصد فناوری‌های خارجی در چین جایگزین شود. سال‌ها است که دولت چین تحت ریاست شی جی نپینگ سعی دارد فناوری‌های خارجی به خصوص آمریکایی را جایگزین کند. سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در قبال چین سبب شده برنامه دولت این کشور برای جایگزین کردن تجهیزات و فناوری‌های خارجی تسریع شود.

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران4 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

رویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گاز

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرویداد توسعه فناوری ایرانی در صنعت گازنخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فارسفارس19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فارس، مراسم بازمعرفی کتاب ویژه معرفی اثر «یک محسن عزیز» در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد. * شفیعی: برادر محسن خط شکن بودبر اساس این گزارش، شفیعی فرمانده شهید وزوایی در بازی دراز در این مراسم اظهار داشت: برای فرمانده محسن سمت کمترین ارزش را داشت و او خدمت را ارزشمند می‌شمرد، شاید جزو اولین نفراتی بود که در بازی دراز مجروح شد. شهید وزوایی در این کتاب کاملا زنده است و حضور جدی دارد. ما در این کار ابعاد دیگری از شهید وزوایی خصوصا در حوزه خانواده را می‌بینیم. * مروری بر کتاب «محسن عزیز» غفار حدادی در مقدمه این اثر درباره روش کار و شخصیت شهید وزوایی می‌نویسد: «روزی در میانه هجده‌سالگی شبیه ما بود.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر